تیراندازان پارالمپیکی به پانزدهمین اردوی آماده سازی دعوت شدند

اعضای تیم ملی تیراندازی معلولان که سهمیه حضور در بازی‌های پارالمپیک را به دست آورده اند، به پانزدهمین اردوی آماده سازی این تیم برای حضور در این دوره بازی‌ها فراخوانده شدند.

تیراندازان پارالمپیکی به پانزدهمین اردوی آماده سازی دعوت شدند

 این مرحله از اردوی آماده سازی تیراندازان پارالمپیکی ایران از چهارشنبه (۲۶ خردادماه) آغاز شده و تا نهم تیرماه در تهران ادامه خواهد داشت.

ساره جوانمردی و عالیه محمودی در دو ماه تپانچه بادی و تپانچه ۵۰ متر بانوان، سمیرا ارم در تپانچه بادی بانوان، معصومه خدابخشی در تفنگ ایستاده و مهدی زمانی در تپانچه بادی مردان تیراندازان پارالمپیکی ایران هستند که به حضور در این مرحله اردوی تمرینی دعوت شده اند تا زیر نظر حسین امیری تمرینات خود را برای حضور بهتر در میادین ریو پیگیری کنند.

زینب آقاعلی اکبری به عنوان اپراتور در طول برگزاری این مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی تیراندازی، در کنار اردونشینان خواهد بود ضمن اینکه مهرنوش امینی و زهرا پیربداغی هم به ترتیب به عنوان سرپرست و نماینده فرهنگی، اردونشینان و اعضای کادر فنی را در اردوی پیش رو همراهی خواهند کرد.

بر پایه این گزارش، رقابت های کسب سهمیه بازی های پارالمپیک ریو در رشته تیراندازی به پایان رسیده و بر همین اساس تیم ملی تیراندازی معلولان ایران با همین ترکیب ۵ نفره در این دوره بازی ها شرکت خواهد کرد. به گفته رقیه الله کرمی، رئیس انجمن تیراندازی معلولان تمام مراحل تمرینی این تیم طی مدت زمان باقیمانده تا شروع بازی ها به صورت داخلی پیگیری خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب