تلاش ادینیو برای بردن کاپیتان تیم ملی ایران به تراکتورسازی

طی روزهای گذشته ادینیو با آندرانیک تیموریان تماس گرفته و سعی کرد او را راضی کند تا هر دو با هم به تراکتور سازی بروند هر چند برای این کار باید ابتدا امیر قلعه نویی و تیموریان با هم آشتی کنند.

تلاش ادینیو برای بردن کاپیتان تیم ملی ایران به تراکتورسازی

 پس از  بحث هایی که میان امیر قلعه نویی و آندرانیک تیموریان در استقلال رخ داد و حرف هایی که رد و بدل و منجر به جدایی این بازیکن از استقلال و پیوستن به تراکتور سازی شد، خیلی ها به این باور رسیدند که این دو دیگر در یک قاب و یک باشگاه با هم کار نخواهند کرد.

آخرین خبر ها اما این است که ادینیو با تیموریان تماس گرفته و خواهان حضور توامان این دو بازیکن در تراکتورسازی تبریز شده است. حضور تیموریان در تراکتورسازی دو فصل قبل این تیم را تا آستانه قهرمانی هم برد و عملکرد خوبی در تبریز داشت که البته اخراج او توسط فغانی پایان خوشی را رقم نزد.

به هر حال هافبک ملی پوش کشورمان که آقای پاس گل جام ملت های آسیا هم شد ممکن است با امیر قلعه نویی آشتی کرده و همراه  ادینیو به این تیم بپیوندد. اگرچه هنوز این حرف ها در ابتدای راه عملیاتی شدن است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب