روزهای پایانی تا کنکور

تا چشم بر هم بگذارید خواهید دید همین فرصت یک‌ماهه تا کنکور نیز در حال گذر است و شما به روزهای پایانی نزدیک می‌شوید.

روزهای پایانی تا کنکور

تا چشم بر هم بگذارید خواهید دید همین فرصت یک‌ماهه تا کنکور نیز در حال گذر است و شما به روزهای پایانی نزدیک می‌شوید. در این ایام حال و روز دانش‌آموزان کنکوری قابل توصیف نیست؛ زیرا تمام فکر و خیالشان درگیر مرور، حل تست و جمع‌بندی مباحث مطالعه‌شده در طی این مدت است.

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین عوامل موفقیت شما می‌تواند تمرکز حواس و داشتن آرامش باشد تا در کسب پیروزی به شما کمک کند. شما باید ذهنتان را آرام نگه دارید تا با خیال آسوده در این ایام جمع‌بندی کتاب‌های خود را به پایان برسانید.

داشتن آرامش و به دور بودن از هر گونه فشار روحی می‌تواند به شما این اطمینان را بدهد که آماده شده‌اید و خواهید توانست هر چه را در طول این مدت در ذهنتان گنجانده‌اید در روز امتحان به روی کاغذ بیاورید و آموخته‌های‌تان را ثابت کنید.

روزهای آخرتان را صرف مرور و تکرار مباحث کنید. سعی نکنید به‌تازگی مطلب جدیدی را آغاز کنید.

فرصت شما کوتاه است؛ پس در همین زمان کوتاه باید حجم بالایی از مباحث را مرورکنید. به برنامه‌ی مطالعاتی‌تان توجه ویژه داشته باشید.

مطمئن باشید هر چه بیش‌تر مطالب قدیمی را تکرار و مرور کنید در روز کنکور قدرت پاسخ‌گویی و بازدهی ذهنتان نسبت به سؤالات بالاتر خواهد رفت؛ درنتیجه بهترین عملکرد را خواهید داشت.

فراموش نکنید که رسیدن به خواسته‌های‌تان دور نیست، تنها کافی‌ است برای دست‌یابی به آن‌ها با آرامش تلاش کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب