پیروزی ارزشمند کرواسی با درخشش مودریچ

تیم ملی فوتبال کرواسی با درخشش و گل تماشایی «لوکا مودریچ» در دیدار با ترکیه به برتری یک بر صفر دست یافت.

پیروزی ارزشمند کرواسی با درخشش مودریچ

 این دیدار از ساعت 17 و 30 دقیقه از گروه چهارم جام ملت های اروپا در ورزشگاه پارک دوپرنس شهر پاریس و با قضاوت یوناس اریکسون از سوئد آغاز شد و در پایان کرواسی که عملکرد بهتری نسبت به ترکیه داشت به برتری یک بر صفر رسید تا سه امتیاز ارزشمند را از آن خود کند. 

در نیمه نخست تیم ملی کرواسی با اتکاء به خط میانی قدرتمند خود متشکل از لوکا مودریچ، مارسلو بروزوویچ و ایوان راکیتیچ نبض بازی را در اختیار داشت و فرصت های مناسبی برای گلزنی به دست آورد.

حملات کرواسی در نیمه نخست و در دقیقه 41 جواب داد تا لوکا مودریچ هافبک طراح رئال مادرید با شوتی سنگین و تماشایی از پشت محوطه جریمه تور دروازه ترکیه را به لرزه بیاندازد.

در نیمه دوم تیم ملی ترکیه که از حمایت گسترده تماشاگران خود در شهر پاریس سود می برد، برای جبران نتیجه، دست به بازی تهاجمی زد که خط دفاع مستحکم کرواسی حملات مختلف شاگردان فاتح تریم را خنثی کرد.

در ضد حملات بازیکنان کرواسی بسیار خطرناک نشان داده و حتی دو مرتبه در آستانه گل دوم قرار داشتند که ضربات داریو سرنا و ایوان پرسیچ به دیرک دروازه ترکیه برخورد کرد.

در نهایت تیم ترکیه که توان لازم را برای جبران نتیجه نداشت از رسیدن به گل تساوی بازماند تا این دیدار با برتری یک بر صفر کرواسی به اتمام برسد. 

* ترکیب تیم ملی ترکیه:

ولکان باباجان، هاکان بالتا، هاکان چالهان اوغلو، گوکان گونل، سلجوق اینان، سنک توسن(امره مور)، آردا توران(بوراک ایلماز)، اوگزان اوزایکوپ(وولکان سن)، مهمت توپال، اوزان توفان، سنر ارکین

سرمربی: فاتح تریم

* ترکیب تیم ملی کرواسی:

دانیل سوبیچ، ایوان استرنیچ، ایوان پرسیچ(کراماچیچ)، ودران کورولکا، ایوان راکیتیچ(شیندلفلد)، لوکا مودریچ، داریو سرنا، مارسلو بروزوویچ، ماریو ماندژوکیچ(مارکو جاجا)، میلان بادلج، دوماج ویدا

سرمربی: آنته سایسچ

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب