هافبک تیم ترکیه از مردم کشورش عذرخواهی کرد

آردا توران هافبک تیم ملی فوتبال ترکیه بعد از شکست این تیم مقابل کرواسی در جام ملت‌های اروپا (یورو 2016)، بابت عملکرد ضعیف خود از مردم ترکیه عذرخواهی کرد.

هافبک تیم ترکیه از مردم کشورش عذرخواهی کرد

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری «سون حابر»، توران یکشنبه شب گفت: امروز بازی ضعیفی را به نمایش گذاشتم. تمام بازیکنان تیم ملی ترکیه تلاش خود را انجام دادند اما در نهایت کرواسی با پیروزی زمین را ترک کرد.

هافبک تیم ملی ترکیه افزود : معتقدم می توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم و یک امتیاز از کرواسی بگیریم، اما با بدشانسی مغلوب حریف خود شدیم.

وی با بیان اینکه تیم ملی ترکیه هرگز تسلیم نخواهد شد، تصریح کرد: هنوز یورو 2016 برای تیم ما به اتمام نرسیده است، بلکه می توانیم شرایط را با عملکرد مطلوب خود مقابل اسپانیا تغییر دهیم.

تیم ملی فوتبال ترکیه یکشنبه شب در نخستین دیدار خود در یورو 2016 با یک گل برابر تیم ملی کرواسی تن به شکست داد تا راه سختی برای راهیابی به مرحله دوم این رقابت ها داشته باشد.

تیم ملی فوتبال ترکیه جمعه شب هفته جاری در دومین دیدار خود در یورو 2016 به مصاف تیم ملی اسپانیا می رود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب