حضور در آزمون‌های جامع کانون، فرد را آبدیده‌‌تر می‌کند (3)

اهمیت آزمون‌های جامع کانون بیش‌تر به اجرای روش‌ها و زمان‌بندی شما وابسته است.

اهمیت آزمون‌های جامع کانون بیش‌تر به اجرای روش‌ها و زمان‌بندی شما وابسته است. در آزمون‌های جمع‌بندی در فضای واقعی کنکور قرار می‌گیرید و از تمام تجربه‌های آن می‌توانید برای کنکور بهره‌مند شوید. درواقع آزمون‌های جامع کاملاً به سود شماست. حتی اگر نتیجه‌ی شما بدتر از آن‌چه فکر می‌کردید باشد باز هم سود کامل را برای شما دارد. یکی از تجربه‌های مفید را برای شما بیان می‌کنم:

یکی از دانش‌آموزان برتر که از حضور در آزمون‌های آخر اجتناب می‌کرد به اصرار من در آزمون آخر حاضر شد. اتفاق جالبی افتاد؛ در آن آزمون سؤال‌های شیمی را جابه‌جا پاسخ داد و علی‌رغم این‌که در درس شیمی قوی بود، کم‌ترین درصد این درس را کسب کرد. جالب‌تر این‌که این دانش‌آموز علی‌رغم کسب کم‌ترین درصد شیمی، از حضور در آزمون کاملاً راضی بود؛ چون ممکن بود این اتفاق روز کنکور بیفتد که در آن صورت غیر قابل جبران بود.

آزمون‌های آخر علاوه بر تمرین اجرای تکنیک‌ها، تجربه‌هایی به همراه خواهند داشت که دانستن آن‌ها هنر آزمون دادن شما را افزایش خواهد داد.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب