برنده‌ی کنکور باش

داوطلب عزیز! خودشناسی و مدیریت خود همراه با کنترل زمان، موفقیت تو را در آزمون کنکور تضمین می‌کند؛ پس به فکر برنده شدن باش.

برنده‌ی کنکور باش

کنکور یک آزمون علمی بزرگ است برای انتقال از مدرسه به دانشگاه؛ یک ماراتن هیجان‌انگیز است برای رسیدن به هدف یا پنجره‌ای که به روی دنیایی متفاوت باز می‌شود. برنده‌ی کنکور کیست؟ تست زن و تست‌شناس ماهر؟ داوطلبی که سرعت عمل و دقت زیادی در پاسخ دادن به تست‌ها دارد یا دانش‌آموزی که توانایی پاسخ دادن به همه‌ی سؤال‌ها را دارد؟ برنده‌ی واقعی، کسی است که سه فاکتور مهم آموخته‌ها، اراده و زمان را در کنار هم به‌درستی مدیریت کند. مدیریت آموخته‌ها همان مدیریت ذهن است و استفاده‌ی بهینه از نکته‌های ذخیره‌شده در حافظه برای کشف و حل تست‌های کنکور را شامل می‌شود. مدیریت اراده یعنی «نه گفتن» به تست‌های دشوار و کنترل تعداد اشتباهات. مدیریت زمان یعنی تفکیک سؤالات ساده از وقت‌گیر و دشوار، پاسخ دادن به همه‌ی تست‌های ساده و تعیین استراتژی بازگشت برای زمان‌های نقصانی پایان آزمون. با رعایت این سه اصل، هوش عملی (دانش) با هوش هیجانی ترکیب می‌شود و نتیجه‌ای قابل قبول برای تلاشگر رقم می‌زند.

داوطلب عزیز! خودشناسی و مدیریت خود همراه با کنترل زمان، موفقیت تو را در آزمون کنکور تضمین می‌کند؛ پس به فکر برنده شدن باش.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب