موفقیت در کنکور برای شماست

داوطلب عزیز! اگر موفقیت در کنکور را می‌خواهی باید امیدوار باشی، اعتمادبه‌نفس داشته باشی و تداوم در تلاش کردن را از دست ندهی.

موفقیت در کنکور برای شماست

داوطلب عزیز! اگر موفقیت در کنکور را می‌خواهی باید امیدوار باشی، اعتمادبه‌نفس داشته باشی و تداوم در تلاش کردن را از دست ندهی. کسب نتیجه‌ی مطلوب در کنکور حاصل سخت‌کوشی توست. «نمی‌توانم»، «وقت ندارم»، «نمی‌شود» و «اما و اگر» هم نداریم. قابلیت نداری که داری؛ منابع و ابزار مناسب در اختیار نداری که داری؛ جمع‌بندی مطالب به روش سه روز یک‌بار را انجام نمی‌دهی که می‌دهی؛ انتظار کسب نتایج متفاوت نداری که اتفاقاً این یک مورد را نداری. باید واقع‌بین باشی تا خیالت برای ورود به فلان دانشگاه و قبولی در فلان رشته از حالا پَر نزند. در حال حاضر وظیفه‌ی تو مرور و جمع‌بندی است و تمرکزت باید روی جمع کردن آموخته‌هایت باشد. قبول کن نتیجه‌ای که نصیبت می‌شود متناسب با تلاشی است که می‌کنی و نه چیز دیگر. هیچ مانعی بر سر راه تلاش کردن و از دست دادن انگیزه وجود ندارد. به راهت ادامه بده و موفقیت خودت را تضمین کن. تضمین پیشرفت تو، تلاش و تداوم و تسلط بر مباحث درسی است؛ پس این سه مهم را دریاب.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب