علی عسگری: از چهار تیم پیشنهاد دریافت کرده ام

بازیکن تیم فوتبال مشهد گفت: از چهار تیم برای لیگ شانزدهم پیشنهاد دریافت کرده ام اما شرایطم فعلا مشخص نیست.

علی عسگری: از چهار تیم پیشنهاد دریافت کرده ام

حمیدرضا علی عسگری در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال باشگاه خبرنگاران جوان ،اظهارکرد:  هنوز چیزی مشخص نیست. من و سایر بازیکنان از سال گذشته طلبکار هستیم و قرار است تا فردا مطالبات ما پرداخت شود. اگر این اتفاق رخ بدهد، برای فصل آینده با باشگاه وارد مذاکره می شویم.

وی افزود: مسئولان باشگاه به فرهاد کاظمی قول داده اند تا فردا مطالبات واریز شود و اگر این اتفاق نیفتد، خود وی هم در تیم نمی ماند. امیدوارم همه چیز حل شود و بتوانیم به کارمان ادامه دهیم.

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: تصمیم من برای فصل آتی به نظر سرمربی تیم بستگی دارد.  منتظر هستم تا ببینم چه می شود. دوست دارم در باشگاه مشهد بمانم و باز هم کنار کاظمی باشم. 

علی عسگری درباره جذب بازیکنان در فصل نقل و انتقالات برای باشگاه مشهد خاطر نشان کرد:کاظمی سرمربی است که به دنبال بهترین بازیکنان می گردد و بی گدار به آب نمی زند.

وی بیان کرد: تاکنون از طرف مسئولان پرسپولیس برای لیگ شانزدهم مذاکره ای با من انجام نشده است.

علی عسگری در پایان یاد آورشد: از چهارتیم دیگر هم پیشنهادهایی برای لیگ شانزدهم دریافت کرده ام اما شرایطم  فعلا مشخص نیست. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب