توقع بیشتر از کی‌روش

درحالی که در لیست کی‌روش همیشه جوانگرایی دیده می‌شود این بار برخی که طی ماه‌های اخیر به دفعات مصدوم شده‌اند در این لیست دیده می‌شوند که به نظر می‌رسد به جای آنها جوانترها کاربردی‌تر بود.

توقع بیشتر از کی‌روش

 لیست اخیر تیم ملی ایران  که توسط کی روش اعلام شده است، خالی از ابهام نیست و بعضا انتقاداتی را هم متوجه سرمربی تیم ملی می‌کند.

در میان رویکرد جوانگرایی کی روش که تقریبا در همه اردوها نام های جدیدی را در لیست خود به عنوان ردپای خود باقی می گذارد و این مهم قابل تحسین است، در لیست اخیر این مربی نام بازیکنانی دیده می شود که طی ماه های گذشته بیش از اینکه بازی کرده باشند، مصدوم بوده‌اند و عملا به کار تیم‌های باشگاهی خود نیامده‌اند.

حضور هاشم بیک زاده، خسرو حیدری، آندرانیک تیموریان و مسعود شجاعی که طی ماه های گذشته هرگز خوب عمل نکرده اند جای بحث و بررسی دارد و به نظر می‌رسد به جای این بازیکنان می‌توانستند دو یا سه بازیکن جوانتر را در کنار همه جوان های دیگر امتحان کنند. شاید بازیکنانی مثل عالیشاه، محسن کریمی، احمدزاده و ... انتخاب های بهتری بودند.

از کی روش این توقع می رود که چنین کند، روزی روزگاری یک خداداد عزیزی یا یک دایی را که مربی می خواست کنار بگذارد انگار زلزله ای ایجاد می شد و همه ایران و همه مربیان در مورد جانشین این بازیکنان سوال می کردند اما دایره ملی کی روش بسیار بزرگ تر از مربیان قبلی است و هیچکس همانطور که در مورد نبود جباری، خلعتبری، عقیلی، نویدکیا و ... نپرسید، در مورد این بازیکنان هم پرسشی نخواهد داشت حتی طرفداران مهدی رحمتی هم امروز می دانند که تصمیم کی روش هم از منظر فنی و هم از نظر حاشیه ای درست بوده است.

به همین دلایل از کی روش توقع می رفت که به جای بازیکنان قدیمی و همیشه مصدوم فوتبال ایران بازیکنان جوان و دونده و محکم تر را به دایره تیم ملی دعوت کند هرچند که شاید کی روش برنامه و دیدگاه خاصی در این رابطه داشته باشد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی زیست شناسی بخش سوم زیست گیاهی پیش دانشگاهی
چهارم تجربی     دبیر : سجاد عبیری