سه مربی فوتبال گیلان در جمع برترین‌های ایران قرار گرفتند

سه مربی فوتبال گیلانی در جمع برترین مربیان سال 94 ایران قرار گرفتند .

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز شنبه گفت : در مراسم تجلیل از برترین مربیان فوتبال ایران که در مجموعه ورزشی شهید حیدری تهران برگزار شد ، از استان گیلان سه مربی انتخاب و در این مراسم حضور یافتند .

علیرضا وهابی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : بر این اساس ، علی فلاح سرمربی تیم فوتبال شهرداری فومن استان گیلان که قهرمان لیگ دسته سوم کشور شد به عنوان برترین مربی این رده انتخاب شد .

وی اظهار کرد : همچنین در بخش فوتبال پایه ، ابراهیم الماسخاله سرمربی تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت که قهرمان لیگ برتر نوجوانان استان گیلان در فصل 94 شد نیز جزء مربیان برتر ایران قرار گرفت . 

وی ادامه داد : در بخش بانوان نیز ، معصومه جهانچی سرمربی تیم ملی فوتبال دختران زیر 14 سال ایران و سرمربی تیم فوتسال بانوان احرار رشت که مقام سوم لیگ برتر فوتسال بانوان را برای دومین سال پیاپی کسب کرد جزء مربیان برتر سال 94 در بخش بانوان انتخاب شد .

وی بیان کرد : البته فرشاد پیوس سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در لیگ دسته دوم نیز که به لیگ دسته اول صعود کرد ، به عنوان مربی تاثیر گذار انتخاب شد .

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان اضافه کرد : کانون مربیان ایران هر ساله طی مراسمی که با حضور پیشکسوتان و اسطوره های فوتبال ایران برگزار می شود از مربیان برتر در لیگ های برتر، دسته یک ، دسته دوم ، دسته سوم ، بانوان و مربیان برتر استان ها انتخاب و تجلیل می شود .

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب