وحید امیری سرانجام سرخپوش شد

بازیکن ملی پوش فصل پیشین نفت تهران که طی روزهای گذشته اخبار متعددی درمورد تیم جدیدش منتشر می‌شد سرانجام با قراردادی دو ساله به تیم فوتبال پرسپولیس تهران پیوست.

وحید امیری سرانجام سرخپوش شد

 وحید امیری که در روزهای گذشته بحث های زیادی بر سر انتقال او به یکی از دو باشگاه استقلال یا پرسپولیس منتشر شد بود، صبح امروز (شنبه) با حضور در باشگاه پرسپولیس قرارداد دو ساله ای با این تیم امضا کرد.

امیری پس از امضای قرارداد خود با سرخپوشان تهرانی اظهار داشت: شرایط خیلی سختی داشتم و با وجود اینکه در تمرینات تیم ملی حضور داشتم و تمرکزم به تمرینات بود، فکر و ذهنم به انتخاب باشگاه سال بعدم نیز معطوف بود. در نهایت به ندای قلبم گوش کردم و با مشورت خانواده به پرسپولیس آمدم. امیدوارم با حمایت هواداران سال خوبی داشته باشم.

وی افزود: دیشب شور و هیجان عجیبی داشتم و نتوانستم تا صبح بخوابم. خوشحالم که در این ماه مبارک این اتفاق افتاد و امیدوارم سال پرشکوهی داشته باشیم. خوشحالم که زیر نظر سرمربی بادانش پرسپولیس فعالیت می‌کنم و خدا خواسته تا این سعادت را داشته باشم که شاگرد او باشم و جواب محبت هواداران را بدهم.

هافبک جدید پرسپولیس،تاکید کرد: بعد از اتمام قراردادم با باشگاه نفت هواداران پرسپولیس به من محبت زیادی داشتند و می‌خواستند به این تیم بیایم. آنها به من ابراز علاقه می‌کردند. امیدوارم سال بعد در هر بازی عملکرد خوبی داشته باشیم و اتفاقات خوبی بیفتد.

وی درباره اینکه گفته می شود علیرضا منصوریان برای استقلالی کردن او در تمرین تیم ملی حضور یافته بود و حتی بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال نیز هفته گذشته اعلام کرده بود امیری آبی پوش خواهد شد، گفت: خدا را شاهد می‌گیرم که این مسائل در زندگی من وجود ندارد. زندگی کوتاه است و باید در آن خوب باشیم و کارهای مناسبی انجام دهیم. کار خوب یا با کمک است یا محبت کردن. از مطبوعات تشکر می کنم که در این مدت از زبان من مصاحبه نوشتند زیرا من کوچکترین صحبتی نکردم. شاید اگر رسانه‌ها این کار را انجام ندهند بازارشان داغ نشود به همین خاطر ناراحت نشدم. خدا به من صبر زیادی داده و به همین خاطر اعتراضی نکردم.

امیری ادامه داد: مسائلی که درباره استقلالی شدن من مطرح می شد روی من تاثیر نگذاشت. اکنون این مسئله نهایی شده و در پرسپولیس بازی خواهم کرد به همین خاطر با آرامش بیشتری به اردوی تیم ملی می روم. 

وی اظهار داشت: خواهش می‌کنم دیگر بحث‌های گذشته را ادامه ندهید. سه سال بازیکن نفت بودم که در دو سال آن با علیرضا منصوریان کار کردم. از منصوریان به خاطر لطفی که به من کرد خالصانه تشکر می‌کنم. او بعد از یحیی گل‌محمدی یکی از عوامل پیشرفتم بود. همیشه از کسانی که به من لطف کردند تشکر کردم و همه تعصبم را از این پس برای پرسپولیس می‌گذارم تا عملکرد خوبی داشته باشم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب