مسی: پیروزی برابر پاناما نتیجه تلاش دسته جمعی بود

مهاجم آرژانتینی بارسلونا ضمن خشنودی از بازگشت به میادین بعد از دوران مصدومیتش و زدن سه گل در بازی برابر پاناما گفت: این پیروزی نتیجه تلاش دسته جمعی بازیکنان بود.

مسی: پیروزی برابر پاناما نتیجه تلاش دسته جمعی بود

تیم فوتبال آرژانتین بامداد امروز (شنبه ) در ادامه رقابت های مرحله گروهی کوپا آمریکا با نتیجه پرگل 5 بر صفر برابر پاناما به برتری رسید و صعود خود را به مرحله یک چهارم نهایی قطعی کرد.

مسی در حال حاضر فقط سه گل با رکورد گابریل باتیستوتا آقای گل تیم ملی آرژانتین فاصله دارد.

مهاجم آرژانتینی بارسلونا که در دیدار اول آرژانتین به علت مصدومیت نتوانست به میدان برود، در دیدار امروز موفق شد در مدت 30 دقیقه، سه گل به ثمر برساند.

وی در این باره گفت:‌ از حمایت همه تشکر می کنم. خیلی خوشحالم که اینجا هستم و تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه درد کمر او برطرف شده است، گفت:‌ این پیروزی نتیجه تلاش دسته جمعی در یک بازی سخت روی چمن های خیلی بلند و خشک بود. ما به جایی که می خواستیم رسیدیم. 

آرژانتین که در دیدار فینال سال گذشته کوپا آمریکا برابر شیلی در ضربات پنالتی شکست خورد، این بار به دنبال پایان دادن به انتظار 23 ساله کسب عنوان قهرمانی است. 

ستاره تیم آرژانتین گفت:‌ همگی خیلی خوب کار کردیم. دو مسابقه اول را پیروز شدیم و این خیلی خوب است. 

با وجود بازگشت مسی، خبرهای خوبی در باره آنخل دی ماریا به گوش نمی رسد. وی در نیمه اول این دیدار، به علت آسیب پای راست از بازی خارج شد و اکنون در حال انجام معاینات پزشکی است. 

رقابتهای فوتبال کوپا آمریکا با حضور 16 تیم از کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی و کنفدراسیون فوتبال آمریکای شمالی، مرکزی و کارائیب به میزبانی کشور آمریکا در حال برگزاری است. کوپا آمریکا 2016 در صدمین سال آغاز این رقابتها برگزار می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب