آزمون‌های سه روز یکبار دوران جمع بندی کنکور هنر

در حال حاضر در دوران جمع بندی کنکور به سر می‌بریم. به همین دلیل گروه هنر نیز برای شما داوطلبان گرامی برنامه ای را برای این دوران تدوین نموده تا بتوانید خیلی راحت‌تر و سریع‌تر به نتیجه‌ی دلخواه خود برس

آزمون‌های سه روز یکبار دوران جمع بندی کنکور هنر

دوران جمع بندی کنکور هنر

سلام به داوطلبان و دوستان گروه هنر

در حال حاضر در دوران جمع بندی کنکور به سر می‌بریم. به همین دلیل گروه هنر نیز برای شما داوطلبان گرامی برنامه ای را برای این دوران تدوین نموده تا بتوانید خیلی راحت‌تر و سریع‌تر به نتیجه‌ی دلخواه خود برسید.

با توجه به تصویر در جدول برای شما آزمون‌هایی که به عنوان آزمون های جمع بندی مشخص شده است را در بعدازظهر همان روز یا در محیط کانون و یا در منزل امتحان دهید. پیشنهاد ما به شما این است که شرایط آزمون همانند جلسه کنکور باشد. اعم از پوشش و حتی مدادی که با آن امتحان خواهید دادو حتمن از پاسخبرگ استفاده کنید.

آزمون‌های کانون را می‌توانید از سایت دریافت نمایید. آزمون‌های سراسری و خارج کشور را نیز در کتاب زرد دارید.

پینهاد اول و اصلی ما برای شما در این دوران کتاب زرد هنر است زیرا به شما کمک می‌کند که با سوال‌های کنکور آشنایی بیشتر پیدا کنید و این‌ها سوال‌هایی هستند که تمام دانش‌آموزان با هر موقعیت تحصیلی که داشته‌اند کنکور داده و می‌توانید با توجه به درصدهای خود نمره‌ی تقریبی خود را در کنکور همان سال بدست آورید( به قسمت تا کنکور 95 مراجعه کرده و کارنامه‌ی داوطلبان سال‌های گذشته را مشاهده نمایید)

پیشنهاد دوم استفاده و مرور مجدد از آزمون‌های برنامه‌ای کانون که در یکسال گذشته آن‌ها را امتحان داده‌اید، مرور مجدد این آزمون‌ها به شما کمک می‌کند اگر درسی را فراموش کرده اید یا از یادتان رفته که باید مرور شود دوباره بازخوانی می‌شود. پاسخ‌نامه‌های آزمون‌ها برای شما می‌تواند یک مجموعه‌ی کاربردی از خلاصه درس‌ها باشد. بخصوص که مباحث مربوط به منابع آزاد نیز وجود دارد.( آزمون ها خودشان یک کتاب هستند)

شما دو روز و نیم بعد از هر کنکور جمع بندی فرصت دارید که با توجه به کنکوری که داده‌اید درس‌ها را جمع بندی و مرور کنید. بهتر آن است که درس‌های ضریب بالا با توجه به رشته‌ی مورد نظرتان در اولویت روز شما قرار گیرند. لطفا درس‌هایی را که نخوانده‌اید یا تا به حال هیچ کاری برای آن ها نکرده اید را با توجه به کتاب هفت کنکور و با توجه به مباحث با بودجه بندی بالا جلو بروید.

در این دوران از مطالب سایت کانون و خلاصه‌هایی که از کتاب دایرة المعارف هنر برای شما در قسمت جمع بندی کنکور گذاشته می‌شود غافل نشوید.آزمون‌های سه روز یکبار دوران جمع بندی کنکور هنر