شکست در دقیقه آخر دردناک بود

سرمربی تیم ملی فوتبال رومانی بعد از دیدار برابر فرانسه گفت: خیلی دردناک بود که با گل دیرهنگام دیمیتری پایت پذیرای شکست باشیم.

شکست در دقیقه آخر دردناک بود

 تیم ملی فوتبال فرانسه دیشب (جمعه) در اولین دیدار جام ملت های اروپا (یورو) 2016 توانست رومانی را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد و 3 امتیازی شود.

اولین گل این دیدار را فرانسه به ثمر رساند. اما در دقیقه 65 رومانی بازی را به تساوی کشاند. این نتیجه تا آخرین دقایق بازی ادامه داشت، تا آنکه گل دقیقه 89 پایت امید رومانی را برای کسب یک امتیاز این بازی به یاس بدل کرد. 

آنخل یوردانسکو سرمربی تیم ملی رومانی گفت: فکر می کنم که بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم که هم نکات مثبتی داشت و هم نکات منفی. 

وی افزود:‌ ما نیمه اول را خیلی عالی شروع کردیم و فرصت گلزنی یافتیم که دروازه بان حریف توانست توپ را مهار کند. 

وی ادامه داد:‌ شاید اگر گلزنی می کردیم، نتیجه بازی عوض می شد. در ابتدای نیمه دوم، بازهم فرصت گلزنی را از دست دادیم. ما مقابل یک تیم قدرتمند بازی می کردیم و لحظات دشواری داشتیم. با وجود شکست تیم، از بازیکنان به خاطر اجرای دستورات من و کیفیت بازی آنها تشکر می کنم. 

سرمربی تیم رومانی خاطرنشان کرد:‌ شکست در دقیقه 89 واقعا دردناک است. این گل شگفت انگیز به دست یک بازیکن فوق العاده به ثمر رسید. 

یوردانسکو تاکید کرد انتخاب بازیکنان برای دیدار بعدی مقابل سوئیس کار سختی است.

وی در این باره گفت:‌ در رختکن می توانستید ناامیدی بازیکنان را ببینید. بازگرداندن آمادگی جسمی بازیکنان دشوار است، چون آنها خسته هستند، ‌اما جنبه روانی این قضیه را هم باید درنظر گرفت. 

رقابتهای یورو 2016 با حضور 24 تیم به میزبانی فرانسه در حال برگزاری است.

منبع :