آرژانتین با هت تریک مسی به یک چهارم نهایی کوپاآمریکا صعود کرد

مسابقات فوتبال مرحله گروهی کوپا آمریکا امروز با پیروزی پرگل آرژانتین برابر پاناما و شکست بولیوی برابر شیلی پیگیری شد.

آرژانتین با هت تریک مسی به یک چهارم نهایی کوپاآمریکا صعود کردبه گزارش ایرنا، در ادامه مرحله گروهی رقابت های کوپا آمریکا امروز دو دیدار در گروه 'دی' برگزار شد. در دیدار نخست تیم ملی فوتبال شیلی که در دیدار نخست خود برابر آرژانتین با نتیجه 2 بر صفر شکست خورده بود برابر بولیوی به میدان رفت و موفق شد با نتیجه دو بر یک به برتری برسد و به صعود از این گروه امیدوار شود.

هر دو گل شیلی را در این دیدار آرتورو ویدال به ثمر رساند.

در دیدار دوم این گروه، تیم فوتبال آرژانتین، یکی از مدعیان عنوان قهرمانی توانست با نتیجه پرگل 5 بر صفر برابر پاناما به پیروزی برسد و صعود خود را به مرحله یک چهارم نهایی قطعی کند.

اوتامندی در دقیقه 7 ، مسی که در دقیقه 60 بازی به میدان رفت، در دقایق 68، 78و 87 و آگوئرو در دقیقه 91 برای آرژانتین گلزنی کردند. این اولین هت تریک مسی در رقابت های کوپا آمریکا محسوب می شود.

همچنین در ادامه مرحله گروهی این مسابقات، تیم های آمریکا و پاراگوئه در گروه ای بامداد فردا - یکشنبه - به مصاف یکدیگر می روند و کلمبیا و کاستاریکا نیز با یکدیگر دیدار خواهند داشت.

رقابت‌ های کوپا آمریکا 2016 با حضور 16 تیم از کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی و کنفدراسیون فوتبال آمریکای شمالی، مرکزی و کارائیب به میزبانی آمریکا برگزار می شود. این رقابتها که در صدمین سال آغاز این مسابقات برگزار می شود، تا 7 تیر ماه ادامه دارد

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب