ارزیابی و تحلیل آزمون 21 خرداد گروه چهارم انسانی

ارزیابی و تحلیل آزمون 21 خرداد (اولین آزمون جامع) گروه چهارم انسانی

ارزیابی و تحلیل آزمون 21 خرداد گروه چهارم انسانی

دوستان خوب کانونی؛ سلام!

قبل از هر چیز، یک تشکر ویژه از همه‌ی دوستان خوبی که در آزمون امروز (اولین آزمون جامع) شرکت کردند و نه بی‌حوصلگی، ترسیدن، تنبلی یا تمام نکردن مطالعه‌ی همه‌ی مباحث را بهانه‌ی غیبت خود قرار دادند و نه با شرکت در سایر آزمون‌های آزمایشی، از برنامه‌ی کانون جدا شدند. دوستان خوب! آزمون‌های جامع کانون، فرصت متغنمی است تا با شبیه‌سازی فضا و محتوای کنکور سراسری، هرچه بیش‌تر خود را برای شرکت در آزمون اصلی آماده سازید. لذا توصیه‌ی ما به حاضرین در آزمون امروز آن است که در دو آزمون ‌آینده هم حضوری مشتاقانه داشته باشند و به غایبین آزمون امروز نیز بار دیگر مؤکداً توصیه می‌کنیم که در آزمون‌های جامع آتی به جمع حاضرین بپیوندند تا از فرصت ویژه و بسیار مفید آزمون‌های جامع بی‌نصیب نمانند.

در اولین آزمون جامع و مطابق با کنکور (آزمون 21 خرداد) چه گذشت؟

همان‌گونه که قبلاً هم متذکر شده بودیم، در هر یک از سه آزمون جامع، به‌صورت تصادفی، سؤالات یک درس عمومی و یک درس اختصاصی را دشوارتر از سطح کنکور سراسری در نظر گرفته‌ایم. هدف آن است که با شرایط غیرعادی و دشواری احتمالی یکی از دروس در کنکور سال 95 آشنا شوید و توانایی‌های لازم برای مهار این بحران احتمالی را به‌دست آورید. در اولین آزمون جامع یعنی آزمون 21 خرداد، از میان دروس عمومی، سؤالات درس‌های دین و زندگی و زبان انگلیسی و از میان دروس اختصاصی، سؤالات درس ادبیات و عربی اختصاصی، دشوارتر از کنکور سراسری سال گذشته طراحی شده بود. و اما بپردازیم به تحلیل آماری آزمون 21 خرداد:

در آزمون 21 خرداد چه گذشت؟

الف) وضعیت سیستم‌ ده‌دهی (چند از ده):

(با درنظرگرفتن کنکور سراسری سال 94 به عنوان معیار ارزیابی)

ارزیابی و تحلیل آزمون 21 خرداد گروه چهارم انسانی

ارزیابی و تحلیل آزمون 21 خرداد گروه چهارم انسانی

ارزیابی و تحلیل آزمون 21 خرداد گروه چهارم انسانی

ارزیابی و تحلیل آزمون 21 خرداد گروه چهارم انسانی

ارزیابی و تحلیل آزمون 21 خرداد گروه چهارم انسانی

برای ارزیابی بهتر آزمون به صفحه‌ی شخصی خود مراجعه کنید و علاوه‌بر مشاهده‌ی کارنامه‌ی خود، کارنامه‌ی سؤال محوربا عنوان کتاب خودآموز الکترونیکی را نیز مشاهده کنید. در این کارنامه می‌توانید وضعیت سوال‌های ساده‌ای که غلط جواب داده‌اید، سوال‌های ساده‌ای که جواب نداده‌اید، سوالات دام‌دار و سؤال‌‌هایی را که به‌طور شانسی به آن‌ها پاسخ داده‌اید را نیز مشاهده کنید .

هم‌چنین می‌توانید با ورود به صفحه مقطع گروه چهارم انسانی در سایت کانون سؤال‌های درسی خود را به تفکیک از مسؤلین هر درس بپرسید.

دوستان خوب! اگر در خصوص گزارش‌هایی که بعد از هر آزمون در سایت کانون مشاهده می‌کنید، پیشنهاد یا انتقادی دارید یا مایل هستید در خصوص موارد دیگری نیز به شما اطلاع‌رسانی شود، بسیار خرسند و مسرور خواهیم شد از طریق شماره‌ تلفن 66962400 – 021 / داخلی 193 (واحد تولید آزمون چهارم انسانی) شنونده‌ی صدای گرم شما باشیم

با آرزوی موفقیت

سارا شریفی (مدیر تولید آزمون‌های سال چهارم انسانی)


پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب