شروع تمرینات تیم فولاد خوزستان

مدیر عامل باشگاه فولادخوزستان گفت: تمرینات خودمان را برای حضوری جدی در لیگ شانزدهم از این هفته آغاز کرده ایم.

شروع تمرینات تیم فولاد خوزستان

علیرضا اژدری زاده در گفت و گو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،درباره وضعیت تیم فولاد خوزستان اظهار کرد:وضعیت خوبی در تیم حاکم است،براساس برنامه تعیین شده داریم کارهای برنامه ریزی شده را انجام می دهیم،اردوهای تیم از این هفته شروع شده است و دیروز هم یک بازی تدارکاتی برگزار کرده ایم.

وی در پاسخ به این سوال که چه نفراتی را در فصل نقل و انتقالات جذب خواهید کرد، پاسخ داد:بازیکنان مد نظر را با نظر سرمربی تیم جذب خواهیم کرد و در پست هایی یار گیری به عمل می آوریم که باعث تقویت تیم در لیگ شانزدهم شوند.

وی درباره انتخاب سعداوی به عنوان سرمربی تیم فولادخوزستان گفت: سعداوی یکی از افتخارات فوتبال خوزستان است که سابقه پوشیدن تیمهای مطرحی چون پرسپولیس تهران، فولاد خوزستان و باشگاه های خارجی را در کارنامه فوتبالی خود تجربه کرده است.

وی افزود: سعداوی بارها پیراهن مقدس تیم ملی فوتبال کشورمان را بر تن کرده است و با تیم ملی جواز صعود به جام جهانی را دریافت کرده است،. با مربیان مختلفی سابقه همکاری داشته است،به این دلیل سعداوی را به عنوان سرمربی تیم خود در لیگ شانزدهم انتخاب کردیم.

اژدری زاده گفت: ساسان انصاری یکی از بازیکنانی بوده است که در تیم های پایه فولادخوزستان رشد کرده است ،ودر تیم فولاد خوزستان جزو مهره های کلیدی این تیم محسوب می شده، اما در فصل نقل و انتقالات تصمیم گرفت به تیم پرسپولیس تهران ملحق شود ،برای انصاری در تیم پرسپولیس آرزوی موفقیت می کنم.

مدیرعامل تیم فولاد خوزستان افزود: فردا قرار است با تیم فولاد اکسین ایذه بازی تدارکاتی برگزار کنیم.

وی درباره اردوهای پیش فصل گفت: قرار است اردوهای  آماده سازی تیم را در سه مرحله و در شهرهای مختلف کشور طی هشت تا 10روز انجام دهیم.

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان در پایان گفت: جذب بازیکنان خارجی به نظر سعداوی بستگی دارد و اگر سرمربی بازیکن خارجی بخواهد به طور حتم آن را جذب خواهیم کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب