نوروز 96

بازیکن برزیلی صبای قم از این تیم جدا شد

قم - «فیلیپه ماچادو» بازیکن برزیلی ۳۱ ساله تیم فوتبال صبای قم از این تیم جدا شد و چهارمین خروجی صبا نام گرفت.پس از جدایی ۳ بازیکن تیم فوتبال صبای قم در بازه نقل و انتقالات پیش فصل، چهارمین بازیکن نیز از تیم تحت هدایت علی دایی جدا شد.

فیلیپه ماچادو، مدافع میانی برزیلی صبا که در ابتدای لیگ پانزدهم به صبا پیوسته بود پس از یک فصل حضور در ترکیب صبا و ارائه نمایشی قابل توجه در لیگ برتر صبا را ترک کرد و راهی برزیل شد.

مقصد آینده این مدافع مستحکم صبا، تیم فوتبال چاپه کوئنزه در سری آ فوتبال برزیل است که در بالاترین سطح فوتبال برزیل قرار دارد و حضور این تیم در این سطح، ماچادو را مجاب به ترک ایران و بازگشت به کشورش کرده است.

ماچادو پس از پایان فصل گذشته گفته بود که برای انتخاب تیم جدیدش منتظر تصمیم علی دایی می‌ماند و هر جا دایی باشد او هم خواهد رفت اما پیشنهاد تیم برزیلی آن قدر خوب بود که ماچادو قید همکاری با مربی محبوبش در ایران را هم زد.

صبا پیش از این جلال علیمحمدی، پیام صادقیان و فرشید باقری را از دست داده بود چنان که صادقیان به ماشین سازی تبریز، باقری به استقلال تهران و علیمحمدی به سپاهان اصفهان ملحق شده‌اند و گفته می‌شود پس از ماچادو، یکی دو بازیکن دیگر صبا نیز در آستانه ترک این تیم قرار دارند.

این در حالی است که حامی مالی جدید صبا به تازگی مشخص شده و قرار است صبا فعالیت خود را در بازار نقل و انتقالات آغاز کند.

منبع :

دنباله ها از دیفرانسیل
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم ریاضی)
دبیر : احسان کریمی