تیم ملی واترپلو به گرجستان سفر می‌کند

تیم ملی واترپلو ایران با ۱۳ ورزشکار عصر امروز چهارشنبه برای برپایی اردوی آماده سازی و حضور در مسابقات تدارکاتی به گرجستان پرواز می‌کند.

تیم ملی واترپلو به گرجستان سفر می‌کند

شیرجه و واترپلو؛ ملی پوشان واترپلوی ایران از نیمه دوم تعطیلات نوروز ۱۳۹۵ تمرینات مستمر خود را در استخر بین المللی ۹دی آغاز کردند. «الکساندر چیریچ»، سرمربی صربستانی تیم ملی با فراخواندن بازیکنان موردنظر، تمرینات فشرده صبح و عصری خود را برای ملی پوشان تدارک دید.

از آن روز تاکنون واترپلوئیست های ایران بدون وقفه روزانه بیش از ۵ ساعت تمرین بدنسازی و مرور تاکتیک را در دستور کار خود قرار داده اند.

در ادامه مسیر آماده سازی، کاروان واترپلوی ایران متشکل از ۱۳ ورزشکار، دو مربی و یک سرپرست عصر امروز (چهارشنبه) تهران را به مقصد تفلیس ترک می کند.

در این سفر ملی پوشان  از ۹ تا ۱۲ ژوئن (۲۰ تا ۲۳ خرداد ۱۳۹۵) در مسابقات چندجانبه گرجستان موسوم به «جام تفلیس (Tbilisi Cup)» شرکت می کنند. این رقابت ها زیرنظر فدراسیون ملی ورزشهای آبی گرجستان و با نظارت واترپلو اروپا (LEN Water Polo) برگزار خواهد شد.

علاوه بر ایران، تیم های چین، قزاقستان، اسلواکی و گرجستان الف و ب هم برای حضور در این رقابت ها اعلام آمادگی کرده اند.

کاروان واترپلوی ایران پس از پایان این مسابقات به مدت دو روز به مراحل آماده سازی خود در شهر تفلیس ادامه می دهد و روز چهارشنبه (۲۶ خرداد ۱۳۹۵) سفر یک هفته ای خود به گرجستان را به پایان می رساند.

هدف از برپایی این اردوها و مسابقات تدارکاتی حضور پرقدرت در مسابقات قهرمانی آسیا در آبان ماه سال جاری عنوان شده است. رقابت‌های آسیایی واترپلو از ۸ تا ۱۳ نوامبر ۲۰۱۶ (۱۸ تا ۲۳ آبان ۱۳۹۵) به میزبانی ژاپن و در شهر توکیو برگزار می‌شود.

تیم ملی واترپلو ایران اعزامی به اردوی تدارکاتی و جام تفلیس:

گرجستان (تفلیس)- ۸ تا ۱۵ ژوئن ۱۳۹۵  (۱۹ تا ۲۶ خرداد ۱۳۹۵)

کادر فنی: الکساندر چیریچ (سرمربی)، وحید رضایی (مربی)، سیروس طاهریان (مدیر فنی تیم‌های ملی)

داور: امیر آذرخش

واترپلوئیست‌ها: سجاد عبدی ، امید لطف پور،  سید محمدسعید میرمهدی، علی پیروزخواه،  امیرحسین خانی، حامد ملک خانبانان، مهدی یزدان خواه، امیرحسین رهبر، امین قویدل، محمدجواد عباسی، امیرحسین کیهانی، سهیل رستمیان و امیر دهداری

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب