مدافع آلمان رقابتهای یورو 2016 را از دست داد

آنتونیو رودیگر مدافع تیم ملی فوتبال آلمان به علت مصدومیت از زانوی راست در جریان اولین تمرین تیم در فرانسه، رقابت‌های فوتبال یورو 2016 را از دست داد.

مدافع آلمان رقابتهای یورو 2016 را از دست دادبه گزارش ایرنا از تارنمای خبری ساکرنت، اتحادیه فوتبال آلمان اعلام کرد که مدافع میانی تیم رم هنگام تمرین با هم تیمی های خود در فرانسه ، دچار پارگی رباط صلیبی قدامی در زانوی راست خود شد.

رودیگر در پنج مسابقه گذشته آلمان مدت کامل 90 دقیقه را در هر بازی به میدان رفته است و انتظار می رفت که در ترکیب اصلی تیم آلمان برای دیدار روز 23 خرداد برابر اوکراین حضور داشته باشد.

مدافع تیم ملی آلمان رقابت های فوتبال یورو 2016 را به علت پارگی رباط صلیبی زانوی راست در اولین جلسه تمرین از دست داد. مصدومیت او بعد از معاینه تیم پزشکی آلمان تایید شد.

یوآخیم لو و اعضای تیم آلمان حالا باید برای انتخاب جایگزین رودریگر تصمیم بگیرند. مقررات یوفا این امکان را به آنها می دهد تا زمان اولین روز مسابقه بازیکن جایگزین را معرفی کنند.

رودیگر 23 ساله اولین بازی خود را برای اشتوتگارت در ژانویه 2012 انجام داد و اولین بازی ملی خود را مقابل لهستان برگزار کرد. او 11 بازی ملی در کارنامه خود دارد.

وی تابستان گذشته به طور قرضی به رم پیوست و 30 بار برای این تیم به میدان رفت. او هفته گذشته در پایتخت ایتالیا براساس یک قرارداد چهار ساله به طور دائم به رم پیوست.

رقابتهای فوتبال اروپا (یورو 2016) با حضور 24 تیم از روز جمعه 21 خرداد ماه در فرانسه آغاز می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب