آغاز رقابت‌های فوتسال جام رمضان در گرگان

بیست و ششمین دوره رقابت‌های فوتسال جام رمضان شهرستان گرگان در راستای اجلاسیه سرداران و چهار هزار شهید استان گلستان، از شامگاه سه شنبه آغاز شد.

به گزارش ایرنا در نخستین شب این رقابت ها که در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان برگزار شد، تیم های گروه اول و دوم، بازی های خود را برگزار کردند.

در نخستین بازی تیم شادروان حسینی در یک بازی سخت، با نتیجه یک بر صفر در برابر تیم رستوران بازار به برتری رسید و در بازی دوم تیم شهداء زیارت توانست با نتیجه 2 بر 1 در برابر تیم کانون فرهنگی مسجد جامع گلستان پیروز شود.

در بازی سوم تیم شهدا سنکروج در یک بازی پر گل و یک طرفه با حساب 7 بر 1 تیم مدیران خودرو طالبی را شکست داد و در آخرین بازی شب گذشته، تیم شهید مومنی نودیجه در برابر تیم شهدا زنگیان با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

در دومین شب این رقابت ها باحضور گروه های سوم و چهارم در مجموع چهار بازی برگزار خواهد شد و طبق برتامه تیم های جوانان پابند، آزمایشگاه لاندا، فروشگاه ورزشی پرسپولیس و شهاب ایرانمهر به ترتیب در برابر تیم های وطنی، دانشگاه علوم پزشکی، موسسه ثامن و هیرکان قرار می گیرند.

رقابت های فوتسال جام رمضان شهرستان گرگان با حضور 32 تیم در هشت گروه چهار تیمی در حال برگزاری است وپس از پایان مرحله مقدماتی، تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله یک هشتم نهایی راه خواهند یافت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب