نکونام و دژاگه در لیگ برتر به میدان می‌روند؟

کاندیدای ریاست باشگاه العربی قطر اظهار داشت: اگر رئیس شوم زولا و لژیونرهای تیم جایی در برنامه‌هایم ندارند.

نکونام و دژاگه در لیگ برتر به میدان می‌روند؟

تیم العربی قطر که در این فصل اشکان دژاگه و جواد نکونام را در ترکیب خود دارد با هدایت جیان‌فرانکو زولا ستاره سابق چلسی نتواست نتایج خوبی را بگیرد.

انتخابات ریاست باشگاه همه چیز را درباره آینده سرمربی و دو بازیکن ایرانی مشخص خواهد کرد.در این راستا خلیفه بن جبر رئیس سابق العربی و کاندیدا ریاست جدید باشگاه در مصاحبه تفضیلی با روزنامه‌های قطر درباره آینده زولا و لژیونرهای گفت‌وگویی داشت.

رئیس سابق العربی درباره اینکه اگر ریاست باشگاه را برعهده بگیرد آینده زولا و لژیونرهای تیم چه می‌شود، اظهار داشت: زولا تلاش خود را در طول این فصل انجام داد ولی موفق نبود. هواداران خواستار اخراج او هستند و ما به نظر هواداران احترام می‌گذاریم. برای جانشینی او 2 گزینه را در نظر داریم. درباره لژیونرها باید بگویم که تنها پالینهو را قصد داریم نگه داریم و بقیه آنها خارج از حساب ماست.

به گزارش فارس، اینطور که رسانه های قطری خبر می دهند به نظر می رسد دژاگه و نکونام یا باید با یک تیم دیگر قطری به میدان بروند و یا فوتبال خود را در لیگ برتر ایران پیگیری کنند. تا این لحظه که از رسانه های قطر خبری یافت نمی شود که این دو بازیکن از دیگر تیم های قطری پیشنهاد داشته باشند اما ظاهرا در لیگ ایران حداقل دژاگه خواهان دارد. باید دید این دو برای آینده خود چه تصمیمی می گیرند.

منبع :