استقلال خوزستان ۲۰ و ۲۱ خردادماه از بازیکنان مستعد تست می‌گیرد

اهواز ـ قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: تست گیری برای عضویت در تیم استقلال طی دو روز ۲۰ و ۲۱ خردادماه جاری به مدت دو روز انجام می‌شود.

استقلال خوزستان ۲۰ و ۲۱ خردادماه از بازیکنان مستعد تست می‌گیرد

بیستم و بیست و یکم خردادماه جاری به مدت دو روز از ساعت ۱۸ از جوانان مستعد خوزستانی زیر نظر کادر فنی در زمین اختصاصی گروه ملی (شهرک بیت المقدس) جهت عضویت در تیم تست گرفته می شود.

وی افزود: از ساعت ۲۰ همان روز نیز اولین تمرین تیم بزرگسالان استقلال خوزستان در زمین مخابرات اهواز برگزار می گردد.

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان تصریح کرد: آبی پوشان خوزستانی بعد از دو جلسه تمرین، روز شنبه بیست و دوم خردادماه جاری تا پنجم تیرماه امسال برای برپایی اولین اردوی خارج از استان عازم پردیس کرج خواهند شد .

پورکیانی در پایان، با بیان اینکه پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان برنامه تمرینی پیش فصل را به اعلام نموده که مورد تایید مدیریت باشگاه قرار گرفته است گفت: برنامه های بعدی آماده سازی تیم متعاقبا از سوی کادر فنی اعلام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال خوزستان در فصل گذشته لیگ برتر باشگاه های کشور با اتکا بر کادرفنی و بازیکنان بومی موفق شد عنوان قهرمانی را کسب کند و باید برای فصل آینده ضمن دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا به عنوان نماینده ایران نیز شرکت کند این در حالی است که عبدالله ویسی سرمربی فصل قبل، این تیم را به مقصد سپاهان اصفهان ترک کرد.

منبع :