استقلال خوزستان ۲۰ و ۲۱ خردادماه از بازیکنان مستعد تست می‌گیرد

اهواز ـ قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: تست گیری برای عضویت در تیم استقلال طی دو روز ۲۰ و ۲۱ خردادماه جاری به مدت دو روز انجام می‌شود.

استقلال خوزستان ۲۰ و ۲۱ خردادماه از بازیکنان مستعد تست می‌گیرد

بیستم و بیست و یکم خردادماه جاری به مدت دو روز از ساعت ۱۸ از جوانان مستعد خوزستانی زیر نظر کادر فنی در زمین اختصاصی گروه ملی (شهرک بیت المقدس) جهت عضویت در تیم تست گرفته می شود.

وی افزود: از ساعت ۲۰ همان روز نیز اولین تمرین تیم بزرگسالان استقلال خوزستان در زمین مخابرات اهواز برگزار می گردد.

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان تصریح کرد: آبی پوشان خوزستانی بعد از دو جلسه تمرین، روز شنبه بیست و دوم خردادماه جاری تا پنجم تیرماه امسال برای برپایی اولین اردوی خارج از استان عازم پردیس کرج خواهند شد .

پورکیانی در پایان، با بیان اینکه پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان برنامه تمرینی پیش فصل را به اعلام نموده که مورد تایید مدیریت باشگاه قرار گرفته است گفت: برنامه های بعدی آماده سازی تیم متعاقبا از سوی کادر فنی اعلام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال خوزستان در فصل گذشته لیگ برتر باشگاه های کشور با اتکا بر کادرفنی و بازیکنان بومی موفق شد عنوان قهرمانی را کسب کند و باید برای فصل آینده ضمن دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا به عنوان نماینده ایران نیز شرکت کند این در حالی است که عبدالله ویسی سرمربی فصل قبل، این تیم را به مقصد سپاهان اصفهان ترک کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
قدر هدایای زمین را بدانیم از شیمی 3 و آزمایشگاه سوم دبیرستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( يازدهم)
دبیر : احسان عزیزآبادی