قرداد میلاد پاک‌پرور با فولاد خوزستان

قرارداد میلاد پاک‌پرور برای 2 فصل با فولاد خوزستان امضا شد.

قرداد میلاد پاک‌پرور با فولاد خوزستان

هافبک فصل گذشته تیم استقلال اهواز تیم فولاد خوزستان پیوست.

میلاد پاک‌پرور هافبک فصل گذشته تیم استقلال اهواز با عقد قراردادی عضو باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان شد.

به درخواست نعیم سعداوی، سرمربی تیم بزرگسالان فولاد خوزستان، جلسه‌ای بین علیرضا اژدری‌زاده، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان و میلاد پاک پرور برگزار شد که پس از این جلسه قرارداد همکاری امضا شد.

میلاد پاک‌پرور که سابقه دو فصل حضور در تیم امیدهای فولاد خوزستان دارد به همراه این تیم توانست قهرمان رقابت های لیگ کشور تیم‌های امید شود.

پاکپور در فصل گذشته در مجموع 1641 دقیقه با پیراهن استقلال اهواز برای این تیم بازی کرد که توانست یک بزند و سه پاس گل به هم تیمی‌هایش بدهد.

میلاد پاک پرور 21 سال سن دارد.

همچنین پیش از این حضور 5 بازیکن تیم فولاد خوزستان در فصل آینده لیگ برتر در این تیم قطعی شد و این ورزشکاران در لیگ شانزدهم هم تیم خود را همراهی خواهند کرد.

به گفته مسئولان باشگاه فولاد خوزستان، یکی از این بازیکنان مهرداد طهماسبی که متولد سال 1364 است و دروازه بان تیم خواهد بود.

همچنین محمد اهل شاخه متولد 1372 و مدافع تیم فولاد خوزستان نیز در فصل آینده این تیم محبوب خوزستان را در لیگ برتر همراهی می‌کند.

عبدالله ناصری، که متولد سال 1372 و هافبک تیم فولاد است هم قراردادش را تمدید خواهد کرد و همراه این تیم در لیگ برتر حضور می‌یابد.

محمود مطلق زاده  که یکی دیگر از هافبکان تیم فولاد خوزستان است فصل آینده نیز در این تیم حضور خواهد داشت.

مطلق زاده متولد 1373 است.

هافبک جوان تیم فولاد خوزستان که یوسف وکیا و متولد سال 1372 است نیز حضورش در جمع فولادمردان قطعی شده ‌و در لیگ شانزدهم هم این تیم را همراهی خواهد کرد.

همچنین اسماعیل شریفات، مهاجم رامشیری تیم فولاد خوزستان قرارداد خود را تمدید کرد و در لیگ شانزدهم نیز این تیم محبوب خوزستانی را همراهی خواهد کرد.

باشگاه فولاد خوزستان پیش از این قرارداد مهرداد بایرامی دیگر مهاجم فصل قبل خود را نیز تمدید کرد.

بایرامی پس از حضور در دفتر علیرضا اژدری‌زاده مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان، قرار داد خود با این تیم محبوب را به مدت یک سال تمدید کرد تا در فصل جدید نیز در تیم خود به میدان برود.

این بازیکن در نیم فصل دوم لیگ برتر پانزدهم از باشگاه تراکتورسازی تبریز به جمع فولادمردان پیوست و کارش را در این تیم ادامه خواهد داد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب