بازگشت ابراهیمی به تراکتورسازی

«محمد ابراهیمی» ستاره تیم گسترش فولاد تبریز با قراردادی قرضی و به مدت یک فصل به تراکتورسازی تبریز ملحق شد.این مهاجم که در لیگ پانزدهم عملکرد بسیار خوبی داشت در فصل نقل و انتقالات مورد توجه سرخابی ها پایتخت قرار گرفته بود و حتی مذاکراتی را نیز با نمایندگان این دو باشگاه انجام داد.

محمد ابراهیمی در نهایت امروز و پس از برگزاری نشستی با مسئولان گسترش تبریز قرارداد خود را برای سه فصل دیگر با این تیم تمدید کرد و بنابر توافق مسئولان باشگاه تراکتورسازی و گسترش در فصل آینده پیراهن تراکتورسازان را برتن خواهد کرد.

با این اوصاف ابراهیمی که چند سال قبل و با درخشش در تراکتورسازی، خود را به فوتبال ایران معرفی کرده بود بار دیگر به این تیم پرطرفدار ملحق شد.

سعید آقایی مدافع جناح چپ گسترش نیز که برای سپری کردن دوران خدمت خود راهی تراکتورسازی شده بود، فصل آینده هم در تراکتور حضور خواهد داشت.

باشگاه تراکتورسازی با تغییرات اعمال شده در مدیریت خود به دنبال مهیا کردن تیمی قدرتمند برای حضور در شانزدهمین دوره لیگ برتر است و برهمین اساس از «لوسیانو ادینیهو» به عنوان هدف بعدی این تیم در نقل و انتقالات نامبرده می شود.

منبع :