پیروزی آرژانتین بدون حضور مسی

مسابقات فوتبال مرحله گروهی کوپا آمریکا امروز با پیروزی آرژانتین و شکست بولیوی پیگیری شد.

پیروزی آرژانتین بدون حضور مسی

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی پخش زنده مسابقات کوپا آمریکا، دو دیدار در گروه 'دی' رقابت های کوپا آمریکا در بامداد سه شنبه برگزار شد که در یکی از آنها پاناما به مصاف بولیوی رفت. 

در این دیدار مرحله گروهی رقابت های کوپا آمریکا، پاناما با نتیجه 2 بر یک برابر بولیوی به برتری رسید.

گل های پاناما را پرس در دقیقه 11 و دقیقه پایانی به ثمر رساند و تک گل بولیوی را کارلوس آرکه در دقیقه 54 وارد دروازه پاناما کرد.

در دیدار دیگر این گروه، آرژانتین با نتیجه 2 بر یک شیلی را شکست داد.

آرژانتین بدون حضور مسی، سه امتیاز این بازی را کسب کرد. دی ماریا و اور بانگا گل های آرژانتین را به ثمر رساندند و خوزه فوئنزالیدا تک گل شیلی را در آخرین دقیقه به ثمر رساند. 

آرژانتین که به دنبال اولین قهرمانی خود در کوپا آمریکا از سال 1993 است، جمعه مقابل پاناما به میدان می رود و شیلی نیز با بولیوی در ماساچوست دیدار خواهد داشت.

همچنین در ادامه مرحله گروهی این مسابقات، تیم های آمریکا و کاستاریکا بامداد فردا - چهارشنبه - در گروه ای به مصاف یکدیگر می روند و کلمبیا و پاراگوئه نیز با یکدیگر دیدار خواهند داشت. 

رقابت‌ های فوتبال کوپا آمریکا سال 2016 با حضور 16 تیم از کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی و کنفدراسیون فوتبال آمریکای شمالی، مرکزی و کارائیب ، از 15 خرداد در آمریکا آغاز شده است و تا 7 تیر ادامه دارد.

منبع :