تیم ملی فوتبال نابینایان ایران نایب قهرمان تورنمنت برزیل شد

تیم ملی فوتبال نابینایان ایران به عنوان نایب قهرمانی در تورنمنت بین المللی برزیل رسید.

تیم ملی فوتبال نابینایان ایران نایب قهرمان تورنمنت برزیل شد

ملی پوشان کشورمان در دیدار نهایی این رقابتها مقابل تیم قدرتمند برزیل قرار گرفتند و با 3 گل مغلوب شدند و به عنوان نایب قهرمانی دست یافتند.

در دیدار رده بندی هم آرژانتین در ضربات پنالتی از سد مراکش گذشت و سوم شد.

تیم ملی فوتبال نابینایان ایران که خود را برای رقابتهای پارالمپیک 2016 ریودوژانیرو آماده می کند در تورنمنت برزیل بسیار خوش درخشید و در حضور قدرت های درجه اول دنیا با اقتدار به دیدار فینال رسید.

تیم کشورمان درمرحله گروهی پس از تساوی با ژاپن و شکست یک بر صفر از برزیل، با یک گل مکزیک را مغلوب کرد و به نیمه نهایی راه یافت و در مسابقه نیمه نهایی با 2 گل تیم پرقدرت آرژانتین را مغلوب کرد و فینالیست شد.

تورنمنت بین المللی برزیل که از سه شنبه هفته گذشته با حضور هفت تیم پارالمپیکی از کشورهای برزیل (دو تیم)، ایران، چین، آرژانتین، مکزیک و مراکش و همچنین تیم غیرپارالمپیکی ژاپن در ریودوژانیرو آغاز شد، یکشنبه با تعیین رده بندی نهایی تیم های شرکت کننده به پایان رسید.

تیم ملی فوتبال پنج نفره ایران در راستای آماده سازی حضور در بازی های پارالمپیک ریو با ترکیبی متشکل از 10 بازیکن و با هدایت جواد فلفلی در این مسابقات شرکت کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب