نماینده فوتسال کردستان در لیگ دسته دوم کشورتیم ماکورا شکست داد

تیم فوتسال دیار پرسپولیس سقز، نماینده کردستان در لیگ دسته دوم کشور، روز یکشنبه تیم هیات فوتسال ماکو را در سالن شهید آبدرم سقز با نتیجه 6 بر 3 شکست داد.

نماینده فوتسال کردستان در لیگ دسته دوم کشورتیم ماکورا شکست داد

این تیم که تاکنون چهار بُرد و سه باختی که در کارنامه خود ثبت کرده است در بین هفت تیم هم گروه خود با کسب 12 امتیاز مقام دوم را ثبت کرده است.

تیم دیار پرسپولیس سقز در گروه دوم این رقابت ها قرار دارد و با تیم های شهدای هفتم تیر سردشت، لوازم خانگی مهیان تبریز، شهرداری رشت، گالری آرمین آستارا، هیات فوتبال ماکو، مهرداد اردبیل هم گروه است.

رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور در چهار گروه هفت تیمی برگزار می شود و از هر گروه دو تیم نخست به مرحله بعد صعود خواهند کرد.

در تیم پرسپولیس سقز، سید لقمان حبیبی، حاتم شریفی، فرزاد امینی و شهرام حبیبی به ترتیب به عنوان سرپرست ، سرمربی و مربی حضور دارند.

بازیکنان این تیم نیز ریبوار غازی، شورش کریمی، یاسین عبدکانی، آزاد جامی، آرمان بهزادنیا، امید ادهمی، فردین احمدی، واحدمروت، روح الله قنبری، جواد محمدزاده، امین مهماندوستان، سعید طالب کریمی، طهمورث وطنی، عباس فرامرزی، اکبرخسروی، سعید وکیلی و فرید کیفی هستند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان سقز پیرامون وضع این تیم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تقویت تیم از لحاظ فنی و رفع دغدغه های مالی نقش مهمی در موفقیت های بعدی این تیم دارد.

فرزاد خاکی افزود: سقز دارای 14 هزار ورزشکار سازماندهی شده است که یک هزار نفر در زمینه فوتسال و فوتبال فعالیت می کنند. 

سقز در 190 کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.

منبع :