کتاب‌های 7 کنکور

7 کنکور یک منبع بسیار مناسب است که برای این دوره تهیه شده است.

کتاب‌های 7 کنکور

تسلط بر مباحث، فرایندی تدریجی است. از ‌آشنایی با موضوع در کلاس درس یا مطالعه‌ی اولیه آغاز می‌شود و با انجام تمرین، آزمون، رفع اشکال و... به تسلط منجر می‌شود.

همه‌ی دانش‌آموزان در درس‌های خود، این مراحل را با توجه به شرایط ویژه‌ی خود طی می‌کنند؛ برخی کامل و برخی ناقص.

در مراحل پایانی و نزدیک شدن به کنکور، مرور و جمع‌بندی آموخته‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد. مرور، همان طور که از عنوانش پیداست، یادگیری نیست بلکه جمع کردن و تازه کردن آن چیزهایی است که قبلاً خوانده‌ایم، البته یادگیری نیز در آن رخ می‌دهد؛ اما عمده‌ی فعالیت، مرور است.

- 7 کنکور یک منبع بسیار مناسب است که برای این دوره تهیه شده است.

- 7 کنکور یعنی سؤال‌های 7 سال اخیر کنکور، کتاب‌های 7 کنکور برای هر درس تهیه شده است. مثلاً 7 کنکور دین و زندگی شامل تمام سؤال‌های 88 تا 94 کنکور سراسری است که به صورت طبقه‌بندی‌شده ارائه شده است.

- سؤال‌های 7 کنکور به‌روز است، قدیمی نیست؛ فقط شامل کنکورهای 7 سال اخیر است؛ بنابراین انتظار داریم به سؤال‌های کنکور 95 نزدیک شویم.

- سؤال‌های 7 کنکور اصلی و خالص است. در این کتاب‌ها فقط سؤال‌های کنکور سراسری وجود دارد. تألیفی یا متفرقه ندارد؛ بنابراین ذهن را کاملاً در مسیر کنکور هدایت می‌کند و مانع آشفتگی می‌شود.

- 7 کنکور کم‌حجم و تمام‌شدنی است. اگر یک صفحه‌ی  را چهار قسمت کنیم، هر قسمت آن یک صفحه‌ی 7 کنکور را تشکیل می‌دهد؛ بنابراین می‌توان گفت این‌ کتاب شامل 50 صفحه‌ی  است. به‌عبارتی در 50 صفحه (که نیمی از آن سؤال و نیمی‌ دیگر پاسخ است) می‌توان کنکور 7 سال را در یک درس مرور کرد.

- سؤال‌ها طبقه‌بندی شده‌اند، بنابراین مراجعه به سؤال مبحث دلخواه به‌آسانی امکان‌پذیر است.

- در ابتدای هر مبحث، نمودار فراوانی سؤال‌های طرح‌شده در 7 سال اخیر کنکور آمده است؛ بنابراین دانش‌آموز می‌تواند مباحث پرسؤال را شناسایی کرده و بسته به شرایط خود انتخاب و مطالعه کند.

- مطالعه‌ی 7 کنکور آسان است. کتاب کوچک و سیمی است و خواندنش در هر شرایطی ساده است.

جالب‌تر آن‌که سؤالات در یک صفحه و پاسخ همان سؤال‌ها در صفحه‌ی مقابلش است؛ بنابراین در همان لحظه‌ی مطالعه، اشکال قابل رفع است.

- 7 کنکور برای هر سطح علمی قوی، متوسط، ضعیف و... قابل استفاده است؛ چون تمام نیازهای همه‌ی سطوح را پوشش می‌دهد.

- 7 کنکور برای تمام درس‌ها و تمام رشته‌ها تهیه شده است و قیمت همه یکسان و 7 هزار تومان است. برای درس‌های عمومی 10 عنوان، اختصاصی تجربی و ریاضی هر یک 7 عنوان، اختصاصی انسانی 5 عنوان و هنر 3 عنوان تهیه شده است.

مطمئنم که در هر سطح علمی که هستید مطالعه‌ی این کتاب‌ها، نتایج باورنکردنی برای‌تان خواهد داشت.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب