کتاب‌های 7 کنکور

7 کنکور یک منبع بسیار مناسب است که برای این دوره تهیه شده است.

کتاب‌های 7 کنکور

تسلط بر مباحث، فرایندی تدریجی است. از ‌آشنایی با موضوع در کلاس درس یا مطالعه‌ی اولیه آغاز می‌شود و با انجام تمرین، آزمون، رفع اشکال و... به تسلط منجر می‌شود.

همه‌ی دانش‌آموزان در درس‌های خود، این مراحل را با توجه به شرایط ویژه‌ی خود طی می‌کنند؛ برخی کامل و برخی ناقص.

در مراحل پایانی و نزدیک شدن به کنکور، مرور و جمع‌بندی آموخته‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد. مرور، همان طور که از عنوانش پیداست، یادگیری نیست بلکه جمع کردن و تازه کردن آن چیزهایی است که قبلاً خوانده‌ایم، البته یادگیری نیز در آن رخ می‌دهد؛ اما عمده‌ی فعالیت، مرور است.

- 7 کنکور یک منبع بسیار مناسب است که برای این دوره تهیه شده است.

- 7 کنکور یعنی سؤال‌های 7 سال اخیر کنکور، کتاب‌های 7 کنکور برای هر درس تهیه شده است. مثلاً 7 کنکور دین و زندگی شامل تمام سؤال‌های 88 تا 94 کنکور سراسری است که به صورت طبقه‌بندی‌شده ارائه شده است.

- سؤال‌های 7 کنکور به‌روز است، قدیمی نیست؛ فقط شامل کنکورهای 7 سال اخیر است؛ بنابراین انتظار داریم به سؤال‌های کنکور 95 نزدیک شویم.

- سؤال‌های 7 کنکور اصلی و خالص است. در این کتاب‌ها فقط سؤال‌های کنکور سراسری وجود دارد. تألیفی یا متفرقه ندارد؛ بنابراین ذهن را کاملاً در مسیر کنکور هدایت می‌کند و مانع آشفتگی می‌شود.

- 7 کنکور کم‌حجم و تمام‌شدنی است. اگر یک صفحه‌ی  را چهار قسمت کنیم، هر قسمت آن یک صفحه‌ی 7 کنکور را تشکیل می‌دهد؛ بنابراین می‌توان گفت این‌ کتاب شامل 50 صفحه‌ی  است. به‌عبارتی در 50 صفحه (که نیمی از آن سؤال و نیمی‌ دیگر پاسخ است) می‌توان کنکور 7 سال را در یک درس مرور کرد.

- سؤال‌ها طبقه‌بندی شده‌اند، بنابراین مراجعه به سؤال مبحث دلخواه به‌آسانی امکان‌پذیر است.

- در ابتدای هر مبحث، نمودار فراوانی سؤال‌های طرح‌شده در 7 سال اخیر کنکور آمده است؛ بنابراین دانش‌آموز می‌تواند مباحث پرسؤال را شناسایی کرده و بسته به شرایط خود انتخاب و مطالعه کند.

- مطالعه‌ی 7 کنکور آسان است. کتاب کوچک و سیمی است و خواندنش در هر شرایطی ساده است.

جالب‌تر آن‌که سؤالات در یک صفحه و پاسخ همان سؤال‌ها در صفحه‌ی مقابلش است؛ بنابراین در همان لحظه‌ی مطالعه، اشکال قابل رفع است.

- 7 کنکور برای هر سطح علمی قوی، متوسط، ضعیف و... قابل استفاده است؛ چون تمام نیازهای همه‌ی سطوح را پوشش می‌دهد.

- 7 کنکور برای تمام درس‌ها و تمام رشته‌ها تهیه شده است و قیمت همه یکسان و 7 هزار تومان است. برای درس‌های عمومی 10 عنوان، اختصاصی تجربی و ریاضی هر یک 7 عنوان، اختصاصی انسانی 5 عنوان و هنر 3 عنوان تهیه شده است.

مطمئنم که در هر سطح علمی که هستید مطالعه‌ی این کتاب‌ها، نتایج باورنکردنی برای‌تان خواهد داشت.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب