تداوم حضور، حس خوب بودن (15)

حس خیلی خوبی دارم. از این‌که توانستم رتبه‌های 1 سال‌های گذشته را ملاقات کنم بسیار خوشحالم.

هر ساله جشن باشکوه و بزرگی با حضور تعداد بی‌شماری از نخبگان کشور که در کنکور سراسری نتایج بسیار عالی را کسب کرده‌اند برگزار می‌شود. امسال نیز این جشن با حضور دانش‌آموزان و اولیای‌شان و تعداد زیادی از مسئولان و همکاران بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی باشکوه‌تر و زیباتر برگزار شد. همکاران و رتبه‌های برتر سال‌های گذشته نیز هر ساله با شور و اشتیاقی خاص در این جشن در کنار رتبه‌های برتر حضور دارند و این حس تداوم حضور هر ساله از نگاه ما زیبا و جذاب است.

گفت‌وگو با پیمان رحیم‌زاده، رتبه‌ی 2 تجربی منطقه‌ی 3

احساستان را از حضور در جشن تجلیل از نخبگان بیان کنید.

حس خیلی خوبی دارم. از این‌که توانستم رتبه‌های 1 سال‌های گذشته را ملاقات کنم بسیار خوشحالم. هم‌چنین مشاهده‌ی موفقیت دوستان نابینا وکم‌بینا موجب شد که باور کنم کاری که ما کردیم در برابر کار این دوستان بسیار ناچیز بود. آقای پویا براهیم باستانی دو سال با من دوست بودند و کمک زیادی به موفقیت من کردند. امروز نیز از نزدیک با دوستان دیگری مانند آقای شایان پورمیربابایی آشنا شدم و امیدوارم این دوستان هم‌چنان از ما حمایت کنند و با توجه به این‌که چند قدم از ما جلوتر هستند، همواره تجربیات خود را به ما منتقل کنند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب