آخرین اخبار از تراکتوری‌ها

تیم فوتبال تراکتورسازی با مدیرعاملی مصطفی آجرلو تلاش می‌کند تا بدنه اصلی خود را برای فصل آینده حفظ کند.

آخرین اخبار از تراکتوری‌ها

 با انتصاب مصطفی آجرلو به عنوان مدیرعامل تراکتورسازی، این تیم درتلاش است تا عقب ماندگی خود از سایر تیم‌ها را به سرعت جبران کند. تراکتورسازان اولین خرید خود را با جذب سعید مرادی کاپیتان جوان فصل گذشته پارسه انجام دادند و قرار است او در پست هافبک چپ به تراکتوری‌ها کمک کند. از سویی دیگر تراکتوری‌ها قرارداد مهدی کیانی و سعید آقایی را هم تمدید کرده اند و به نظر می‌رسد ماندن فرزاد حاتمی و محمد ایران پوریان هم در این تیم قطعی است.

درحال حاضر مسئولان تراکتورسازی به دنبال تمدید قرارداد سینا عشوری و شاهین ثاقبی هستند و باید با باشگاه‌های قبلی این دو بازیکن یعنی ذوب‌آهن و ملوان در این رابطه به توافق برسند.

تراکتوری‌ها همچنین تمایل دارند قرارداد آلویس نانگ را هم تمدید کنند هرچند که گفته می‌شد او با پیشنهاد خارجی خوبی روبه رو است.

درباره آخرین وضعیت بازیکنان مورد نظر تراکتورسازان هم وضعیت جاسم کرار و محمد نوری با ابهام روبه رو است و باید دید تغییر مدیریت باشگاه تراکتورسازی مانع از جذب این دو بازیکن می‌شود یا نه. البته محمد نوری از گسترش فولاد هم پیشنهاد دارد و به این تیم نزدیک تر است اما هنوز وضعیت او مشخص نیست.

گفتنی است امیر قلعه‌نویی سرمربی تراکتورسازی هم که همزمان با انتخاب آجرلو به سفر رفته است، مشکلی برای ادامه همکاری با تراکتوری‌ها ندارد و برخلاف برخی شایعات، هیات مدیره جدید و مدیرعامل جدید تراکتورسازی به همکاری با او تمایل دارند.

منبع :