فوتبال پنج نفره ایران به فینال تورنمنت برزیل راه یافت

تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان ایران در مرحله نیمه نهایی تورنمنت بین المللی برزیل ساعاتی پیش به مصاف نماینده آرژانتین رفت و توانست بانتیجه دو برصفر به پیروزی دست یابد و راهی فینال این رقابت‌ها شود

فوتبال پنج نفره ایران به فینال تورنمنت برزیل راه یافت

 ‌تیم ملی فوتبال پنج نفره ایران در مرحله مقدماتی تورنمنت بین المللی برزیل ابتدا مقابل ژاپن به تساوی یک بر یک دست یافت، ‌سپس در مقابل تیم ملی الف برزیل شکست یک بر صفر را پذیرفت و در بازی سوم با پیروزی یک بر صفر مقابل مکزیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

تیم ملی فوتبال پنج نفره کشورمان به منظور افزایش آمادگی برای حضور در بازی های پارالمپیک 2016 ریو در تورنمنت بین المللی برزیل شرکت کرده است. 

در این رقابت ها که از 13 خرداد ماه در شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز شد، هشت تیم شامل دو تیم میزبان به همراه ‌ایران، مکزیک، آرژانتین، چین، مراکش و ژاپن حضور دارند و ایران در گروه نخست این رقابت ها با تیم های برزیل الف، ‌ژاپن و مکزیک هم گروه است. 

در گروه دوم نیز تیم های آرژانتین، چین، مراکش و تیم ب برزیل حضور دارند. 

حسین رجب پور، صادق رحیمی، محمدرضا مهنی نصب، احمدرضا شاه حسینی، رسول باصری، امیر پوررضوی، بهزاد زادعلی اصغر، کامبیز محکم، میثم شجاعیان و مهرداد عباسی 10 بازیکن اعزامی ایران به تورنمنت بین المللی برزیل هستند.

جواد فلفلی نیز به عنوان سرمربی هدایت تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان کشورمان را به عهده دارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب