دلم گفت استقلالی شوم

مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال سپاهان گفت: قبلا سابقه همکاری با منصوریان را داشتم و از میان پیشنهادهای مختلف به استقلال پاسخ مثبت دادم.

دلم گفت استقلالی شوم

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، ووریا غفوری پس از امضای قراردادبا استقلال گفت: از پیوستن به استقلال بسیار خوشحال هستم زیرا استقلال تیم بزرگی است. سال‌های قبل هم می توانستم استقلالی شوم اما به دلیل یک سری مسائل این موضوع اتفاق نیفتاد.

بازیکن تازه وارد استقلال در پاسخ به این سوال که چرا این تیم را از میان پیشنهادهای متعدد انتخاب کرده است، پاسخ داد: از تیم‌های مختلف پیشنهاد داشتم اما دلم به من گفت به استقلال برو. هر چند این صحبت‌های کلیشه ای است اما من از بچگی استقلال را دوست داشتم و حالا از این موضوع بسیار خوشحال هستم.

غفوری ضمن تمجید از توانایی های منصوریان، ادامه داد: من در پاس همدان نیز سابقه همکاری با ایشان را داشتم. در پاس رابطه خوبی با ایشان داشتم که تا الان نیز این رابطه حفظ شده است. منصوریان مربی بزرگی است و حالا بسیار با تجربه تر شده است که کارنامه ایشان نیز این موضوع را گواهی می دهد. امیدوارم تجربه و توانایی های ایشان به موفقیت و پیشرفت من و استقلال کمک کند.

مدافع هافبک استقلال با تاثیر گذار بودن هواداران استقلال در انتخاب وی، تصریح کرد: هواداران استقلال میلیونی هستند که موفقیت و ناکامی ما روی افراد زیادی تاثیر می گذارد که این موضوع باعث می شود تا مسئولیت بازیکنان بالا برود. استقلال و پرسپولیس با توجه به هواداران پرشماری که دارد مانند تیم ملی هستند و هیچ بازیکنی اجازه ندارد حتی یک ثانیه تمرکز خود را از دست بدهد. بازیکنان چنین تیم هایی باید با تمام توان خود برای موفقیت تیم خود تلاش کنند و من هم می خواهم با تلاش زیاد دل هواداران استقلال را به دست بیاورم.

غفوری با اشاره به اینکه بازیکنان بزرگی در جناح راست برای استقلال به میدان رفته اند، گفت: از قدیم بازیکنانی مانند زرینچه، نامجو مطلق و نوازی برای استقلال نمایش های خوبی داشته اند و من هم امیدوارم حالا که در استقلال هستم بتوانم با خسرو حیدری در سمت راست عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی در پایان گفت: هدف من از استقلالی شدن خوشحالی هواداران با ارائه بازی های خوب است و امیدوارم بتوانم با درخشش در استقلال جام جهانی روسیه حضور داشته باشم.

منبع :