توپچی‌ها پیشتاز رقابت بر سر جذب «مخیتاریان»

طبق آخرین شایعات نقل و انتقالات٬ «هنریک مخیتاریان» می‌تواند در تابستان یکی از بازیکنان «آرسنال» باشد و همچنین ممکن است «دیوید اوسپینا» این تیم را ترک کند.

توپچی‌ها پیشتاز رقابت بر سر جذب «مخیتاریان»

ممکن است آخر هفته خوبی برای هواداران «آرسنال» باشد؛ بنا به گزارش «سان» توپچی ها در یک رقابت ۲۰ میلیون پوندی برای جذب «هنریک مخیتاریان» از «چلسی» پیشی گرفته اند.

 بعد از اینکه «مخیتاریان» هافبک دورتمند، بر سر تمدید قراردادش با این تیم به توافق نرسید، علیرغم پیشنهاد از «چلسی» تمایل دارد تا به «آرسنال» بپیوندد اما «تاتنهام» نیز خواهان اوست.

با وجود تلاش دورتموند از ابتدای سال برای تمدید قرارداد «مخیتاریان»، اما این بازیکن ۲۷ ساله که در سال آخر قراردادش به سر می برد  هنوز راضی به امضای قرارداد جدید با باشگاهش نشده است.
بنا به اخبار باشگاه «آرسنال»، بعد از اعلام علاقه باشگاه ترکیه ای «بشیکتاش» به «دیوید اوسپینا» دروازه بان این تیم، او نیز می تواند یکی از گزینه های خروجی از باشگاه باشد.

«سان» گزارش می دهد که سال گذشته تلاش آنها برای آوردن «اوسپینا» بی نتیجه ماند و همچنین «گوخان کِسکین» مدیر ورزشی «بشیکتاش» گفته است: «ما اوسپینا را می خواهیم»

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب