آزمون: زدن سه گل با پیراهن تیم ملی فوتبال در یک دیدارشیرین است

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه تجربیات مسابقه با مقدونیه در رقابت‌های انتخابی جام جهانی کمک ملی پوشان خواهد بود، گفت: زدن سه گل در یک مسابقه با پیراهن تیم ملی کشورم شیرین است.

آزمون: زدن سه گل با پیراهن تیم ملی فوتبال در یک دیدارشیرین است

سردار آزمون درباره دیدار برابر مقدونیه و پیروزی ایران برابر این تیم اظهار کرد: فکر می کنم بازی خیلی خوبی بود و توانستیم برابر تیمی فیزیکی و قدرتی نمایش خوبی ارائه کنیم. مقدونیه بازیکنانی داشت که در لیگ های اسپانیا، ایتالیا، اتریش، کرواسی، یونان و سوییس بازی می کنند و سرشناس ترین بازیکنشان هم گوران پاندف بود.

وی افزود: با این حال قبل بازی به خوبی مقدونیه را آنالیز کرده بودیم و توانستیم به آنچه می خواهیم برسیم. خوشحالم در این بازی پیروز شدیم و مهمتر از آن درس های بزرگی در یک میدان اروپایی گرفتیم.

آزمون با بیان اینکه انجام چنین دیدارهایی به تیم ملی کمک بزرگی می کند، گفت: مقدونیه تیم خوبی بود و ملی پوشان ایران محک جدی خوردند. آنها فیزیکی و سرعتی بازی می کردند و تجربه این بازی در آینده به کمک ما می آید. امیدوارم در آینده هم از این دست بازی ها داشته باشیم تا وقتی قرار بود به مصاف حریفانی چون قطر و چین برویم، از تجربه کافی سود ببریم.

آزمون ادامه داد: تیم ملی فوتبال ایران جوان است و نیاز به حمایت دارد.، اما متاسفانه به جایی که از تیم ملی حمایت شود، شاهد انتقادهای غیرفنی و عجیب هستیم. 

آزمون درباره اردوی مقدونیه هم اظهار کرد: خوشبختانه در این جا همه شرایط برای تیم ملی فراهم بود. از اسکان تا تغذیه و شرایط تمرینی همه چیز خوب بود.

او درباره نخستین هت تریکش با لباس تیم ملی هم گفت: واقعا از این بابت خوشحالم و امیدوارم این اتفاق ادامه دار باشد. گلزنی با لباس تیم ملی افتخار بزرگی است و حس این افتخار برای سه بار در یک بازی چند برابر شیرین است. البته واقعیت این است که گل های من نتیجه تلاش همه بازیکنان بود و پاس خوب آنها را به گل تبدیل کردم. در واقع من فقط جاگیری کردم و توانستم کار خوب آنها را تمام کنم.

آزمون درباره بازی روز سه شنبه برابر قرقیزستان هم گفت: شنیده ام آنها هم تیم خوبی هستند. امیدوارم بتوانیم مثل بازی با مقدونیه تجربه خوبی از دیدار برابر قرقیزستان کسب کنیم و مطمئنا تجربه بازی با قرقیزستان هم که می تواند سبکی شبیه سبک یکی از حریفانمان داشته باشد، در رقابت های انتخابی جام جهانی کمک بزرگی به ما خواهد کرد.

تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای رقابت‌های مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه آماده می‌کند، پنج شنبه شب در ورزشگاه فیلیپ دوم شهر اسکوپیه پایتخت کشور مقدونیه به مصاف تیم ملی این کشور رفت و سه بر یک به پیروزی رسید. هر سه گل این دیدار را سردار آزمون در دقایق 8، 21 و 60 به ثمر رساند.

منبع :