جواب رد لسترسیتی به لیورپول

قرمز پوشان آنفیلد با هدایت یورگن کلوپ به جذب جیمی واردی علاقه نشان دادند اما با جوابی ناامید کننده ای از باشگاه لسترسیتی مواجه شدند.

جواب رد لسترسیتی به لیورپول

جیمی واردی در فصلی که گذشت عملکردی رویایی با لسترسیتی داشت و با زدن 24 گل بعد از هری کین 25 گله در رده دوم بهترین گلزنان قرار گرفت.

بهترین مهاجم لسترسیتی که سهم بسزایی در قهرمانی این تیم در لیگ جزیره داشت مورد توجه باشگاه های بزرگ قرار گرفته است. رقم فروش او 20 میلیون پوند است و به نظر می رسد که با این رقم او از لسترسیتی جدا خواهد شد و به یک تیم بزرگ خواهد پیوست.

باشگاه لیورپول با هدایت یورگن کلوپ اعلام کرد که علاوه بر پرداخت 20 میلیون پوند حاضر است دستمزد هفتگی واردی را از 60 هزار پوند به 140 هزار پوند افزایش دهد تا زمینه پیوستن این مهاجم بزرگ به آنفیلد مهیا شود اما سران لیورپول و سرمربی این تیم با جوابی ناامید کننده از سوی سران لسترسیتی مواجه شدند.

باشگاه لسترسیتی اعلام کرد که رقم فسخ قرارداد 20 میلیون پوندی واردی تنها مختص باشگاه هایی است که سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورده اند و رقم فسخ قرارداد این بازیکن برای باشگاه هایی که سهمیه لیگ قهرمانان را به دست نیاورده اند بالاتر است.

لیورپول در فصلی که گذشت با کسب 60 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفت و نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند. هواداران این تیم امیدوار بودند که با قهرمانی در لیگ اروپا سهمیه لیگ قهرمانان را به دست آورند اما در بازی پایانی مغلوب سویا شدند و از کسب سهمیه بازماندند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب