بهانه‌ای برای شروعی دوباره

اگر به هر دلیلی در نیم‌سال اول کم‌کاری داشته‌اید تصمیم بگیرید تا در ترم دوم حساب‌شده‌تر عمل کرده و از پراکنده‌خوانی و بی‌برنامه بودن خودداری کنید.

بهانه‌ای برای شروعی دوباره

یکی از هیجان‌انگیزترین روزهای سال تحصیلی دریافت کارنامه‌ی امتحانات ترم اول مدرسه است. حتی اگر تا حدودی از نتایج خود هم باخبر باشید باز هم شور و شوق زیادی خواهید داشت. بهترین کار بعد از دریافت کارنامه، ارزیابی و تحلیل نمرات درس‌های‌تان است. در این فرصت اندکی که تا شروع نیم‌سال دوم فاصله دارید باید درصدد برنامه‌ریزی برای ادامه‌ی مسیر باشید. درس‌هایی را که در آن‌ها نمرات مطلوبی کسب نکرده‌اید شناسایی کرده و سعی کنید به رفع نواقص و ضعف‌های خود بپردازید تا بتوانید نیم‌سال دوم را با خیالی آسوده شروع کنید.

اگر به هر دلیلی در نیم‌سال اول کم‌کاری داشته‌اید تصمیم بگیرید تا در ترم دوم حساب‌شده‌تر عمل کرده و از پراکنده‌خوانی و بی‌برنامه بودن خودداری کنید. به خودتان قول دهید که این بار متفاوت‌تر از همیشه عمل کنید. این را بدانید که برای شروع کردن هیچ وقت دیر نیست و کارنامه و بررسی عملکردتان می‌تواند بهانه‌ای برای شروع دوباره باشد؛ شروعی پربار و مصمم.

                    

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب