موفقیت نزدیک است (1)

موفقیت برای شما هنرستانی‌ها نزدیک‌تر از آن است که فکرش را بکنید.

موفقیت نزدیک است (1)

موفقیت برای شما هنرستانی‌ها نزدیک‌تر از آن است که فکرش را بکنید.

حتی اگر تا کنون شروع نکرده‌اید، بدانید که می‌توانید بسیار فراتر از آن‌چه فکر می‌کنید موفق باشید.

شرایطی که دانش‌آموزان هنرستانی دارند نسبت به دانش‌آموزان دیگر بسیار متفاوت است. با هر نمره و سطحی که دارید امیدوارانه شروع کنید و مطمئن باشید که به نتیجه‌ی دلخواهتان خواهید رسید و چه‌بسا بسیار راحت‌تر از آن‌چه تصور می‌کنید به خواسته‌های‌تان دست یابید.

در رشته‌های دیگر رقیب‌ها بسیار زیادترند و شرکت‌کننده‌های بسیاری حضور دارند؛ به همین علت در هر سطحی (دانش‌آموزان قوی، متوسط و کسانی که نیاز به تلاش بیش‌تری دارند) تعداد افراد زیادی حضور دارند که باعث می‌شود رقابت فشرده‌تر، سخت‌تر و نزدیک‌تر باشد و ارتقا دادن سطح خود و رفتن به پله‌ی بالاتر نیاز به انرژی بیش‌تری داشته باشد؛ به همین دلیل باید زحمت بسیاری بکشند تا جزء بهترین‌ها قرار گیرند و به موفقیتی که مد نظرشان است برسند.

در گروه‌های هنرستانی تعداد افرادی که به طور جدی وارد مسابقه‌ی کنکور می‌شوند بسیار کم‌تر است و از این بین نیز تعداد اندکی هستند که رقابت را قوی شروع می‌کنند و با عزمی راسخ تا انتها پیش می‌روند. پس کافی است شما نیز بخواهید و شروع کنید و تحت هیچ شرایطی امید به موفقیت و پیروزی را فراموش نکنید، آن‌گاه خواهید دید که دروازه‌های موفقیت یک به یک بر روی شما گشوده می‌شود و شما نیز یکی از افرادی هستید که از ارتقا و پیشرفت خود خشنود و خرسند خواهد بود.

از طرف دیگر تعدد رشته‌ها در گروه‌های هنرستانی موجب شده تا دانش‌آموزان خوب متناسب با علایق خود در   گرایش‌ها و شاخه‌های مختلف تقسیم شوند و همه‌ی خوب‌ها در یک گروه خاص متمرکز نشوند و این تفکیک، باز هم کارتان را راحت‌تر کرده تا بتوانید در رشته‌ی خود به موفقیت قابل قبولی دست یابید؛ زیرا تعداد هم‌ترازها و کسانی که در سطح شما هستند بسیار اندک و معدود است و برای فاصله گرفتن از رقبا و ایجاد حاشیه‌ی امنیت، کارتان بسیار ساده است.

اگر سال دوم هستید موفقیت‌تان می‌تواند چشمگیرتر باشد؛ زیرا نسبت به سال سومی‌ها یک سال بیش‌تر وقت دارید تا آزمون و خطا کنید و اشکالات خود را برطرف کرده و با اصلاح کار خود، شروع به پیشرفت کنید و در مسابقه‌ای شرکت کنید که برای آن حداقل یک سال بیش از رقیب‌ها تمرین کرده‌اید و آماده‌اید تا هر چه بیش‌تر به سمت جلو گام بردارید.

شما از نظر فنی و عملی در مقایسه با بسیاری از دانش‌آموزان رشته‌های دیگر قوی‌تر هستید و این می‌تواند بارزترین ویژگی شما باشد.

اگر بتوانید از نظر تئوری نیز کمی خود را تقویت کنید، خواهید دید که نه‌تنها برای کنکور می‌توانید به موفقیت قابل توجهی برسید بلکه در آینده نیز که وارد دانشگاه شدید، از رقیب‌های خود پیشی می‌گیرید و عملکرد بهتری خواهید داشت.

آری به‌راحتی می‌توانید به نتیجه‌ی مطلوبی که شاید دور از دسترس به نظرتان می‌رسد، دست یابید. دقیقاً با کمی تلاش، فقط کمی تلاش و پشتکار، مطالعه‌ی درس‌ها، حل تمرین و تست و استفاده از روش‌های تستی و مشاوره‌ای می‌توانید خود را دگرگون کنید و تغییری محسوس و چشمگیر را در خود احساس کنید و روز به روز در مدرسه و آزمون‌ها پیشرفت کنید.

امیدوارم همیشه یکی از برترین‌ها باشید و در زمره‌ی افرادی قرار گیرید که همواره حرفی برای گفتن دارند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب