پله،رشفورد را با خود مقایسه کرد

اسطوره برزیلی فوتبال جهان مهاجم جوان تیم ملی انگلیس را با خود مقایسه و برای او آرزوی موفقیت کرد.

پله،رشفورد را با خود مقایسه کرد به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مارکوس رشفورد ستاره 18 ساله منچستریونایتد کمی بزرگتر از پله ای است که در جام جهانی 1958 اولین بازی خود را برای کشورش انجام داد.

رشفورد موفق شد در اولین بازی ملی خود هفته گذشته در پیروزی 2-1 انگلیس مقابل استرالیا گلزنی کند و جوانترین بازیکنی انگلیس باشد که در اولین بازی ملی خود گلزنی کرده است.

پله که در فینال جام جهانی 2 گل به ثمر رساند درباره رشفورد گفت: او تقریبا هم سن وسال آن دوران من است. من کمی کوچکتر از او بودم.امیدوارم او هم مثل من موفق شود.

اسطوره فوتبال جهان که با 1279 گل همچنان رکورددار بیشترین گل های زده است در ادامه به اظهار نظر در باره مورینیو پرداخت و افزود :او مربی خوبی است ومن او را دوست دارم همچنین برای او آرزوی موفقیت می کنم.

وی ادامه داد: وقتی مربی خوبی داشته باشید امکان دارد تیم خوبی بسازید اما برای پیروز شدن به بازیکنان خوبی نیاز دارید.مربی نمی تواند پیروزی بیاورد اما می تواند بازیکنان را آماده کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب