تیم فوتبال هنرمندان ایران به نیمه نهایی مسابقات جهانی صعود کرد

تیم فوتبال 11 نفره هنرمندان ایران در چارچوب برگزاری مسابقات جهانی این رشته در مسکو، امروز (چهارشنبه) در سومین مسابقه گروهی مقابل تیم هنرمندان قزاقستان با نتیجه دو بر دو بازی را پایان داد...

تیم فوتبال هنرمندان ایران به نیمه نهایی مسابقات جهانی صعود کرد

گل های این بازی را که در ورزشگاه اسپارتاک برگزار شد، علیرضا خدایی و مهدی خان میرزایی وارد دروازه حریف کردند.

تیم فوتبال هنرمندان ایران به عنوان تک تیم صعود کننده گروه باید شنبه آینده مقابل برنده بازی اسلوونی و روسیه به میدان برود که این مسابقه امروز برگزار خواهد شد.

عباس رضوی سرمربی تیم فوتبال هنرمندان ایران در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: با سه بازی انجام شده و همچنین آمادگی بازیکنان برای حضور در مسابقات نیمه نهایی انگیزه کافی داریم.

وی ادامه داد: با برد هفت بر یک مقابل تیم اسلوواکی، پیروزی سه سفر در برابر آرزانتین و مساوی امروز توانستیم در جمع چهار تیم برتر این رقابت ها قرار گیریم.

تیم فوتبال هنرمندان ایران در رقابت های جهانی هفت نفره که بهمن ماه سال گذشته در جزیره قشم با شعار ورزش، هنر و انسانیت برگزار شد نیز توانست با شکست تیم رومانی عنوان قهرمانی را کسب کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب