5 جاده به سمت ایستگاه مثبت بودن (3)

در سومین مسیر، والدین با شفاف کردن خواسته‌های‌شان به کمک چاشنی انرژی مثبت، می‌توانند کودکانی هدفمندتر داشته باشند.

5 جاده به سمت ایستگاه مثبت بودن (3)

فرزندان ما، میوه‌های زندگی و حاصل عمر و جوانی ما هستند. موضوع تربیت فرزندان، مهم‌ترین موضوعی است که از دیرباز برای تمام والدین از اهمیت بسیار زیادی برخودار بوده است. اگر بتوانیم دنیای فرزندانمان را سرشار از انرژی مثبت کنیم، می‌توانیم آن‌ها را آن طور که می‌خواهیم به ثمر برسانیم. در این مقاله می‌خواهم شما را به سمت 5 جاده که مقصد یکسانی دارند، هدایت کنم. این مقصد مثبت بودن و خوش‌رفتار بودن فرزندان ماست.

جاده‌ی سوم: در سومین مسیر، والدین با شفاف کردن خواسته‌های‌شان به کمک چاشنی انرژی مثبت، می‌توانند کودکانی هدفمندتر داشته باشند. اگر قرار است فرزند ما با مرتب کردن اتاقش، مسئولیت‌پذیری را یاد بگیرد، می‌توانیم این خواسته را به طور شفاف برای او توضیح دهیم. به طور مثال مادری در مدرسه می‌گفت: «فرزند من از کودکی منظم بود؛ زیرا در سال‌های پیش‌دبستانی برای او اتاقش را به کشوری تشبیه کردم که او ملکه‌ی آن است. او برای نظم و زیبایی کشورش داوطلبانه وقت می‌گذارد. من قبلاً به او گفته بودم که از او می‌خواهم با اداره‌ی کشورش، خود را به من ثابت کند.» کمی خلاقیت و ایده، راه را برای مثبت بودن فرزندانمان هموار تر می‌کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب