5 جاده به سمت ایستگاه مثبت بودن (1)

اولین جاده آشنا شدن با توانایی‌ها و احساسات کودک است.

5 جاده به سمت ایستگاه مثبت بودن (1)

فرزندان ما، میوه‌های زندگی و حاصل عمر و جوانی ما هستند. موضوع تربیت فرزندان، مهم‌ترین موضوعی است که از دیرباز برای تمام والدین از اهمیت بسیار زیادی برخودار بوده است. اگر بتوانیم دنیای فرزندانمان را سرشار از انرژی مثبت کنیم، می‌توانیم آن‌ها را آن طور که می‌خواهیم به ثمر برسانیم. در این مقاله می‌خواهم شما را به سمت 5 جاده که مقصد یکسانی دارند، هدایت کنم. این مقصد مثبت بودن و خوش‌رفتار بودن فرزندان ماست.

جاده‌ی اول: اولین جاده آشنا شدن با توانایی‌ها و احساسات کودک است. از سنین کودکی با دقت در واکنش‌های فرزندمان در شرایط و موقعیت‌های متفاوت، می‌توانیم با احساسات او آشناتر شویم و او را بهتر درک کنیم. والدین موفق در شرایطی که فرزندشان از مدرسه با ناراحتی به خانه بازمی‌گردد، به‌درستی می‌دانند که آیا او به تنها ماندن و فکر کردن نیاز دارد یا با صحبت کردن و توضیح دادن، به آرامش می‌رسد. البته واکنش همه‌ی فرزندان یک خانواده، یکسان نیست و این مورد، نیاز به دقت فراوان دارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب