قیمه کنکور می‌دهد

یک ماه مانده بود به کنکور. شاگردان به اتفاق والدین جمع شدند تا در کشاکش مسیر نهایی رقابت به سربالایی نرسند که رادیاتور به جوش آید!

قیمه کنکور می‌دهد

یک ماه مانده بود به کنکور. شاگردان به اتفاق والدین جمع شدند تا در کشاکش مسیر نهایی رقابت به سربالایی نرسند که رادیاتور به جوش آید! در ضمن با گفت‌وگوی جمعی و انفرادی از آخرین تاکتیک‌ها و تکنیک‌ها (ته‌مانده‌ی نصایح و وصایا) آشنا شوند.

مادر شاگردی از درس بچه‌ و موفقیتش جویا شد. ضمن صحبت و درددل به‌وضوح امواج مجهول و ایده‌آل آینده در صحبت‌های‌شان مشاهده شد. معمولاً هر چه کنکور و به آخرین ایستگاه‌ها نزدیک می‌شوند نشاط و دلهره‌شان آب روغن قاطی می‌کند!

برای تزریق روحیه و دور کردن از گردنه‌ی اضطراب رو کردم به شاگردم و گفتم: «از مادرت چه انتظاری داری که برآورده نشده.» بی‌درنگ گفت: «قیمه!» نگذاشتم جمله‌اش ته بکشد و گفتم: «دوباره و واضح‌تر بگو». «مادرم قیمه بار نمی‌گذارد و دلم برایش لک زده!» تا مادرش خواست پاسخ بدهد فوری پرید توی دیگ و گفت: «در منزل کسی لب به قیمه نمی‌زند؛ چون بدشگون‌ است!» از مادرش تقاضا کردم این غذای روحیه‌بخش را گه‌گاهی بپزد فقط برای این بچه‌اش. هفته‌ی بعد شاگرد گفت: «ممنون از ژتون محبت شما! این هفته مادرم سنگ‌تمام گذاشت. یک قابلمه قیمه با ضریب پنج درست کرد! خدایا شکر! هیچ کس نگاه چپ نینداخت و من هر روز مزه‌ی موفقیت کنکور را با تلاش بیش‌تر- پیشاپیش- چشیدم.»

به نظر شما خانواده‌ها هم کنکور نمی‌دهند؟

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب