انتخاب سرمربی استقلال تهران به فردا موکول شد

اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال تهران پس از برگزاری نشستی طولانی در وزارت ورزش و جوانان، انتخاب و معرفی سرمربی آبی پوشان را به فردا موکول کردند.

انتخاب سرمربی استقلال تهران به فردا موکول شد

اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال تهران از ساعت 11 امروز (سه شنبه) جلسه ای را در راستای انتخاب سرمربی آبی پوشان پایتخت آغاز کردند که این نشست تا ساعت 16 به طول انجامید.

در مهمترین بخش جلسه برنامه های منصوریان سرمربی پیشین نفت تهران برای حضور روی نیمکت آبی پوشان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد. قراراست نشست دیگری با رویکرد بررسی برنامه های دو گزینه دیگر سرمربیگری استقلال در وزارت ورزش و جوانان برگزار شود.

اعضای هیات مدیره و سرپرست باشگاه استقلال تهران پس از ساعت ها بحث و بررسی، انتخاب سرمربی را به فردا (چهارشنبه) موکول کردند.

درحالی منصوریان گزینه نخست هدایت استقلالی هاست که هنوز یک سال دیگر از قرارداد پرویز مظلومی باقی مانده است.

از دراگان اسکوچیچ سرمربی اهل کرواسی فصل گذشته فولادخوزستان نیز به عنوان دیگر گزینه سرمربیگری استقلال نام برده می شود. 

نشست هیات مدیره استقلال درحالی به اتمام رسید که عباس کردنوری و مقداد نجف نژاد دو تن از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال برای مواجه نشدن با خبرنگاران از درب دیگری، محل وزارت ورزش را ترک کردند.

مسوولان باشگاه استقلال در حالی به دنبال سرمربی جدید برای تیم خود هستند که پرویز مظلومی در ابتدای فصل گذشته قراردادی به مدت دو سال امضا کرد که در آن برای فصل نخست تنها کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا مورد تاکید قرار گرفته و مظلومی تعهدی برای رسیدن به جام نداده بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب