تمایل قلعه نویی برای ماندن در باشگاه تراکتورسازی

در حالی که امیر قلعه نویی برای ادامه همکاری با باشگاه تراکتورسازی ابراز تمایل کرده است، تعلل مدیران باشگاه برای تعیین تکلیف وضعیت نیمکت مربیگری این تیم موجب نگرانی خیل عظیم هواداران تیم تبریز شده است

تمایل قلعه نویی برای ماندن در باشگاه تراکتورسازی

باشگاه تراکتورسازی به عنوان یکی از پرطرفداران تیم های کشور طی سال های اخیر با مشکلات مدیریتی مواجه بوده و با وجود اینکه این باشگاه به لحاظ مالی و ساختاری به مراتب شرایط بهتری نسبت به سایر تیم های لیگ برتری برخوردار است، اما سهل انگاری ها و ندانم کاری های مدیریتی باعث شده است طی دو فصل اخیر این تیم محبوب و بزرگ در رسیدن به اهداف خود ناکام بماند. 

با سپری شدن 20 روز از اتمام لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور و در حالی که اغلب تیم های حاضر در لیگ شانزدهم و حتی تیم های صعود کرده از دسته اول، از هفته ها قبل تکیلف نیمکت مربیگری خود را مشخص کرده اند، اما باشگاه بزرگ و پرهواداری همچون تراکتورسازی که باید خود را برای قهرمانی در لیگ برتر فصل آینده آماده کند، هنوز در پیچ و خم خودساخته گزینه های مربیگری گرفتار شده است. 

امیر قلعه نویی که از هفته چهاردهم لیگ برتر به دلیل ناکامی های تونی اولیویرا جانشین این مربی پرتغالی شد، توانست تیم بی انگیزه و بی نظم تراکتورسازی را سامان داده و در پایان لیگ برتر به جایگاه شایسته چهارمی برساند و این امر در حالی اتفاق افتاد که مخالفت های بی شمار و متعددی نسبت به حضور این سرمربی کاربلد در تبریز وجود داشت. 

قلعه نویی تیم رده نهمی تراکتورسازی در پایان هفته سیزدهم را که تنها 18 امتیاز حاصل از چهار برد و شش تساوی داشت، در مدت زمان محدودی با تغییرات تاکتیکی و ایجاد انگیزه در میان بازیکنان و نیز تزریق چند مهره کارساز به یکی از تیم های مدعی قهرمانی تبدیل کرد و اگر فرصت سوزی های زمان تونی و از دست دادن امتیازات متعدد خانگی نبود، امروز شاید هواداران این تیم محبوب برای اولین بار سرود قهرمانی سر می دادند. 

تراکتورسازی با حضور قلعه نویی از 16 بازی خود در لیگ برتر 34 امتیاز جمع آوری کرد که این آمار تیم سرخ تبریز را در مرحله برگشت رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور به رده دوم رسانده بود و دستاوردی بسیار عالی برای باشگاه به شمار می رود. 

کارنامه قلعه نویی در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا نیز قابل دفاع و البته موفقیت آمیز بود، به گونه ای که تراکتورسازی برخلاف سه دوره قبلی حضور خود در این رقابت ها، توانست با کسب نتایج شایسته با اقتدار به مرحله حذفی راه یافته و در این مرحله نیز با ارایه بازی های زیبا، مهییج و هجومی تنها با اختلاف یک گل از دور مسابقات حذف شد. 

با چنین شرایطی انتظار هواداران و دوست داران ورزش آذربایجان و تیم تراکتورسازی این است که مدیران باشگاه بدون فوت وقت و تعلل قرارداد همکاری با سرمربی موفق تیمشان را تمدید کنند تا بلائی که فصل های قبل به دلیل تغییرات عدیده در نیمکت مربیگری بر سر تیم آمد، در فصل شانزدهم این گرفتاری ها از سر تیم رفع شود. 

بدون تردید ثبات در نیمکت مربیگیری تراکتورسازی می تواند این تیم را به اهداف خود که همان قهرمانی در لیگ برتر باشگاه های کشور است، رهنمون سازد. 


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب