روزهای فرجه و آزمون‌های کانون

اجازه دهید در این بزرگراه نسبتاً کوتاه نظم ذهنی‌تان، راهنمایی پشتیبان و منطق برنامه‌ی راهبردی آزمون‌ها شما را با اطمینان خاطر به مقصد برساند.

روزهای فرجه و آزمون‌های کانون

همراهی با برنامه‌ی آزمون‌ها باعث ایجاد یک نظم و ترتیب ذهنی می‌شود و باعث می‌شود همیشه حس و حال امتحان و آزمون را داشته باشیم و به‌راحتی از پس تمام امتحانات مدرسه بر‌آییم. اگر ادامه‌ی راه را هم به همین شکل طی کنیم یقیناً به‌راحتی وارد روزهای پرشور امتحانات پایان ترم می‌شویم و آن را پشت سر می‌گذاریم. در این بازه‌ی زمانی به یک برنامه‌ی دقیق‌تر یا شاید فشرده‌تر نیاز داریم. ممکن است برخی از دوستان تصور کنند که نیاز به زمان بیش‌تری دارند و این کار با کنار گذاشتن آزمون‌ها اتفاق می‌افتد که اشتباه‌ترین گزینه‌ی ممکن است. بهترین انتخاب، افزایش ساعت مطالعه و تمرکز بر سؤالات تشریحی استاندارد است.

اجازه دهید در این بزرگراه نسبتاً کوتاه نظم ذهنی‌تان، راهنمایی پشتیبان و منطق برنامه‌ی راهبردی آزمون‌ها شما را با اطمینان خاطر به مقصد برساند. جدا شدن از برنامه‌ی راهبردی یک شوک ناگهانی به روال کاری‌تان وارد می‌کند که ممکن است نتوانید خود را با آن وفق دهید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب