به شخصی‌سازی‌های اردیبهشت خوب فکر کن

شخصی‌سازی، همیشه یک گزینه‌ی مهم و راهبردی است. این یک پویش منظم و شخصی‌سازی‌شده در کنار برنامه‌ی راهبردی است که مطمئن‌ترین و سریع‌ترین راه ممکن برای رسیدن به هدف است.

این‌ موضوع را که اصلی‌ترین برنامه‌ی اجرایی ما در ماه‌های اردیبهشت و خرداد همراهی با برنامه‌ی راهبردی است پذیرفته‌ایم؛ اما یک سؤال مهم: در این فاصله‌ی نزدیک به کنکور سراسری و در میان این حجمِ کاری بالا، خلاقیت و استقلال کاری در چه جایگاهی قرار می‌گیرد؟ هنوز می‌توانیم روی شخصی‌سازیِ موفق از برنامه‌ی راهبردی حساب باز کنیم؟

پاسخ این سؤال همیشه و در تمام برهه‌های زمانی سال مثبت است؛ زیرا شخصی‌سازی موفق، اصلی‌ترین گزینه در اجرای موفق برنامه است. مهم‌ترین وجه خلاقیت فردی و استقلال کاری در کنار برنامه‌ی راهبردی، شخصی‌سازیِ اصولی آن است. البته در شرایطی که تصمیمات شخصی‌سازی‌شده‌ی شما وارد موازی‌کاری با برنامه نشود یا تصمیمی که تصمیم‌های درستِ قبلی را بی‌اثر کند، نباشد.

مثلاً می‌توانید مباحث جزئی باقی‌مانده در یک آزمون را برای آزمون پایانی و جمع‌بندی پروژه یا برای دوران جمع‌بندی بگذارید و مطالعات اصلی را تجمیع کنید یا در صورت پوشش دادن تمام مباحث می‌توانید با نظر پشتیبان خود به مطالب گذشته یا آینده نگاهی داشته باشید یا درس‌هایی که هنوز از تمام نشدن آن‌ها آسوده‌خاطر نیستید در میان برنامه‌ی آزمون‌های اردیبهشت‌ماه به‌خوبی جاگذاری کنید و مطالعه‌ی مطالب آن‌ها را در میان چند آزمون توزیع کنید و از مسلط نشدن بر تمام مباحث برای یک آزمون نگران نباشید. قرار است تا به یک مطالعه‌ی باکیفیتِ جمع‌بندی‌شده برسید.

شخصی‌سازی، همیشه یک گزینه‌ی مهم و راهبردی است. این یک پویش منظم و شخصی‌سازی‌شده در کنار برنامه‌ی راهبردی است که مطمئن‌ترین و سریع‌ترین راه ممکن برای رسیدن به هدف است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب