کتاب خودآموزی، چرا و به چه علت؟

قطعاً تا به حال برای شما هم پیش آمده است که در آزمون‌ها در کنار سؤالاتی که به آن‌ها پاسخ صحیح داده‌اید سؤالاتی هم باشد که به آن‌ها پاسخ اشتباه داده‌اید.

کتاب خودآموزی، چرا و به چه علت؟

قطعاً تا به حال برای شما هم پیش آمده است که در آزمون‌ها در کنار سؤالاتی که به آن‌ها پاسخ صحیح داده‌اید سؤالاتی هم باشد که به آن‌ها پاسخ اشتباه داده‌اید. برای این‌که بتوانید میزان اشتباهات خود را به حداقل برسانید استفاده از کتاب خودآموزی لازم و ضروری است.

بهتر است بعد از هر آزمون ندانسته‌ها و اشتباهات خود را به تفکیک هر درس بنویسید. به این ترتیب مجموعه‌ای خلاصه‌شده و در عین حال طبقه‌بندی‌شده به ترتیب سرفصل‌های کتاب درسی خود خواهید داشت. این ابزار علاوه بر تقویت حافظه‌ی شما مزایای دیگری هم دارد:

همان طور که می‌دانید در هر آزمون، سؤالاتی از مطالب آزمون قبل آورده می‌شود. با مرور این کتاب می‌توانید به‌راحتی به این سؤالات پاسخ درست بدهید.

در هر مقطع و پایه‌ای که باشید برای روزهای نزدیک امتحان یا آزمون‌های جامع گنجینه‌ای بسیار ارزشمند در اختیار شما خواهد بود تا بتوانید به دوره کردن سؤالات مهم بپردازید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
سفر به اعماق زمین از علوم تجربی ششم دبستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( ششم دبستان)
دبیر : زینب عمادیان