عمومی‌ها را زمین نگذار (1)

درس‌های عمومی ضریب کم‌تری دارند. درس‌های عمومی فرّارتر هستند. درس‌های عمومی چندین و چند ویژگی ساختاری و مطالعاتی دارند که درنهایت یک صفت مهم برای آن‌ها می‌سازند.

عمومی‌ها را زمین نگذار (1)

شرایط مطلوب، مطالعه‌ی منظم در طول سال:

درس‌های عمومی ضریب کم‌تری دارند. درس‌های عمومی فرّارتر هستند. درس‌های عمومی چندین و چند ویژگی ساختاری و مطالعاتی دارند که درنهایت یک صفت مهم برای آن‌ها می‌سازند. این درس‌ها به‌شدت «خاص» هستند. در فرصت کوتاه باقی‌مانده با این درس‌های خاص چه باید کرد؟

اگر مطالعه‌ی شما در این درس‌ها دوران خوبی را پشت سر گذاشته، مقدمه‌ی موفقی برای ورود به دروان جمع‌بندی نهایی در اختیار دارید و با شروع آزمون‌های سه روز یک‌بار به کمک بازیابی برنامه‌ای خاصی که در پیش خواهید داشت، این درس‌ها به مطلوب‌ترین کیفیت جمع‌بندی نزدیک خواهند شد. رفع اشکال در نیم‌روزهای پس از هر آزمون را فقط به روخوانی پاسخ تشریحی محدود نکنید و حتماً به مبحثِ اشکال هم سری بزنید. بررسی گزینه‌های دیگر نیز نقش مهمی در جمع‌بندی آموخته‌های شما خواهد داشت.

مهم‌ترین راهکار در این زمان، تثبیت نقاط قوت و مطالعاتِ باکیفیت گذشته است. حل تست مجموعه‌ای از کتاب زرد عمومی در کنار آزمون‌های جامع کانون و آزمون‌های سه روز یک‌بار، راهکاری برای عمق‌بخشی به یادگیری در زمان باقی‌مانده تا کنکور است. ضمن این‌که چهار مجموعه از سؤالات تألیفی در دی‌وی‌دی این کتاب می‌تواند مکمل این راهکار برای افزایش هر چه بیش‌تر تسلط شما بر درس‌های عمومی باشد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب